Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan agyam a szüleim tuttára...

DavidK14 kérdése:

Hogyan agyam a szüleim tuttára hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Heló. Dávid vagyok ,15/F. Ugy érzem depressziós vagyok és nem tudom hogyan agyam a szüleim tuttára. Ők nem veszik észre hogy nem érzem magam jól vagy problémákal kuzdök mert túl elfoglatak. Ugy érzem hogy senki se szeret és nem fogadd el senki. Öngyilkos gondolataim is vannak . Mit tegyek ? Hogyan mondgyam el nekik eszt ugy hogy ne tartsák "tini hüjeségnek"?

#magány #depresszió #öngyilkoság.
2015. okt. 24. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked is Fekete Pákó a nyelvtanárod?
2015. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

A magyar nyelv a legszebb a Vilàgon.Ès a legnehezebb.Tanuld meg.Ahogy elnézem,rengeteg idődet igénybe fogja venni és akkor nem lesz időd ilyen baromsàgokon agyalni.Mert íràsod alapjàn egész napi program lesz.'akor nem kel a szüleid tuttàra adni a hüjeséget'

Amugy tisztàban vagy a depressziòval,mint fogalommal s ennek fajtàival?Mondjuk ez hülye kérdés.A köszönést sem tudod helyesen leírni.Kezdd a diszgràfia fogalmával.

2015. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vacsoránál két kanál leves között említsd meg, hogy szerinted valami nem stimmel veled, és nem tudod, mi lehet a baj. Ha nem figyelnek, mond azt, hogy beteg vagy, erre felkapják a fejüket. Depressziót inkább ne állapítsd meg magadnak, mert már olyan elcsépelt lett ez a szó, ha valaki bal lábbal ébredt, már akkor is ezt használja, és a szülők is erre gondolnak.

Beszélgess a barátaiddal, olyan mélyrehatóan, meglátod, ebben a korban (később is, nyugi) az ember keresi a helyét, és bizony eltéved néha.

2015. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Én elmondtam Anyumnak de csak rosszabb lett a helyzet. Ő nem hisz az ilyesmiben, csak kiakadt, ordítozott velem, de még véletlenül sem próbált meg segíteni. Persze nem ismerem a szüleidet, de valószínüleg csak hülyének fognak nézni. Inkább mondd el egy barátodnak vagy bárki másnak, az úgy hatásosabb, higyj nekem.

15/L

2015. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 évesen orvos nélkül honnan a faxomból tudod hogy depis vagy
2021. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!