Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitaloprámot ki mennyi idő...

Escitaloprámot ki mennyi idő alatt tette le? Menyi ideig szedtétek előtte? Nehéz volt utána?

Figyelt kérdés

Én most elhatároztam, hogy leteszem 2 év után, sosem éreztem, hogy valóban használt volna valamit, és az orvosok csak írták fel, duplázták, adtak mást, amitől konkrétanbezombultam. Nem kell ez nem ... most már a napi 10 mg helyett 5-nél tartok. Ezt kb augusztus óta csökkentem. Ti milyen ütemben tettétek le? Olvasgatom, hogy utána sokan szédültek, az áramszerű érzés is jelentkezett, ez gyakori, vagy inkább egyedi eset? Nektek mik a tapasztalataitok?

(Azt pedig hagyjuk, hogy orvos nélkül ne tegyem ...)


2015. okt. 25. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mostanában tettem le, 20-ról először 10-re, majd kb. két hétig 5-re csökkentve. Durva elvonási tünetet nem tapasztaltam, de a hangulatom elég szar.
2015. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyik napról a másikra tettem le. Egy durvább kiborulást leszámítva, semmi nem történt. A pszichiáterem viszont lecseszett, mert akár durván is rosszul lehettem volna... Egyénfüggő. A legjobb, ha szépen lassan teszed le, akkor nagyon-nagyon minimális az esélye annak, hogy baj legyen belőle.
2015. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!