Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok, gyógyszert...

Skizofrén vagyok, gyógyszert szedek, de az mi, hogy megteszek valamit és nem emlékszek rá utána? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Skizofrén vagyok, szedek rá gyógyszert, voltam egyszer a zárt osztályon, amikor még nem kezdtem el gyogyszert szedni. Akkor állapította meg a pszichiáter hogy skizo vagyok. Egyszer édesanyám megtalálta a szobámban az ő pénztárcáját, és én nem tudtam hogy került ide, ketten lakunk egy házban. Csodálkozott mit keresett nálam a pénztárcája és én se emlékeztem olyanra hogy idehhoztam. Egyik nap egy csokit találtam meg úgy, hogy fel volt bontva, de a csokibol semmi se hiányzott. Furcsa. Én nem emlékszek arra hogy ilyen értelmetlen dolgot cselekedtem volna. Mi ez az egész? Mostanában kezdődött. Szedem a gyógyszeremet.

2015. szept. 18. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy szeded a gyógyszert, de az emlékezés kiesésről feltétlenül tájékoztasd a kezelőorvosodat! Ő tudni fogja mi a teendő!
2015. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
17%
Ne szedj semmilyen gyógyszert! Inkább menj el egy hipnoterapeutához, és hipnózisban derítsétek fel közösen, hogy előző életedben milyen traumán estél át, ami kihat a mostani, jelenlegi életedre! A pszichológusok soha nem tudták semmiféle gyógyszerrel meggyógyítani a skizót, mert ez a "betegség" nem gyógyítható, mivel nem betegség! Valójában a tudat-alattid nyílt meg, amiből feljönnek olyan emlékek, amelyeket nem tudsz feldolgozni, de hipnózisban minden feltárható, és ha rájössz, hogy mi az az esemény, ami feljött a tudat-alattidból a tudatos énedbe, akkor minden gyógyítható gyógyszerek nélkül! Nézzél szét a lakókörnyezetedben, hol található hipnoterapeuta orvos, aki vállal korregressziós (előző életbe vivő) hipnózist! Ha meg akarsz gyógyulni, itt kezd el a gyógyulást!
2015. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora barom az az utolsó..

Ne hallgass rá, még a pszichiáter és a pszihológus közti különbéget sem érti. "Tárd fel az elméd, ne szedd a gyógyszert" ,mai napig meglepődök mennyi hülye van.

2015. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Duenna legalább megpróbált valami magyarázatot adni erre az egész skizofrénia kérdésre,de hát itt esélye sincsen ezzel a válasszal "bevágódni"...
2015. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Duenna egyáltalán nem idióta csak rájött h a kérdés kamu ugyanis szerintem egy skizo nem használja a "de az mi" kifejezést ami eléggé gyerekes kivéve ha egy tini skizoval állunk szemben ... Már most milyen nevetséges a szitu xd Amúgy sose értettem honnan jön a de az mi kifejezés én SOSE használok ilyen retardált,gyerekes kifejezéseket már akkor éreztem különc vagyok mikor elsős lettem általánosban.... much IQ such wow (:
2015. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!