Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megbolondultam? Vagy ez pánik...

Megbolondultam? Vagy ez pánik betegség?

Figyelt kérdés

1 éven keresztül nagyon rosszul voltam, mindig csengett a fülem és nem tudtam mi bajom, állandóan feszült és ideges voltam. Nagyon sokat cigiztem, ráadásul a töltött cigiből, így enni is alig bírtam. Mindenhol csak a feladatokat láttam.

Aztán kaptam néhány nyugtatót, kaptam kálium és magnézium pótló készítményt, amitől hirtelen rengeteg energiám lett, és nagyon jó kedvem, valamint a cigit is kicsit mellőztem.

Viszont ez olyan hatásokat váltott ki, amiket nem tudok összeegyeztetni az év során történtekkel, és azt érzem, mintha meghülyültem volna. Félek, hogy így nem fognak elfogadni, ha máshogy viselkedem, mint eddig, és szinte bemesélem magamnak, hogy beképzeltem az egészet és most a pszichiátrián fogok kikötni. Mi lenne erre a megoldás?


2015. okt. 25. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Járjál pszichológushoz, háziorvos is be tud utalni, ha nincs pénzed magánúton szakemberhez menni.

A megelőzés mindig hatékonyabb mint az utólagos kezelés.

Amúgy a gyógyulás felé vezető első lépést már megtetted azzal hogy felismerted h segítségre van szükséged.

2015. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!