Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert ilyen hitvany dolog a...

Miert ilyen hitvany dolog a szexualitas?

Figyelt kérdés
Ferfi reszrol nyilatkozom. Szerintem azert rossz, mert teljesen mashogy latja az ember a dolgokat elotte es utana. Lehet, hogy egy felfokozott allapotban kivanom azt, meg ezt de utana teljesen mas ember vagyok es nem is ertem, hogy miert vagyok ilyen hirtelen felindulasu. Termeszetesen nincs szo semmi extremrol, szoval nem az, hogy azt kivanom, hogy korbacsoljanak meg; de az ember teljesen elvesziti az onkontrolljat es szerintem ez borzaszto dolog.

2015. nov. 1. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a szép benne. :D
2015. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat ha neked ez rossz, akkor ne csinald.
2015. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en egyaltalan nem veszitem el az onkontrollomat.
2015. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a lelki sérülések jönnek ilyenkor felszínre, csak azok kívánnak olyasmit, amitől később undorodnak, akiknek valami rendezetlen belső konfliktusuk van.

De amúgy lehet egyszerűbb a válasz: szerelem vagy nem. Nagyon más a két állapotban együtt lenni valakivel.

2015. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Szerintem azert rossz, mert teljesen mashogy latja az ember a dolgokat elotte es utana." Ez természetesen így van, én is, ha sokáig megtartóztatom magam, rá vagyok indulva akárkire, talán még a vasorrú bábát is megdugnám, utána meg még a szépségkirálynő sem elég szép, stb. Ha nincs egy jó partnered a legjobb, ha rendszeresen kivered, akkor nem lesznek tőle olyan hangulat ingadozások.
2015. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!