Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs semmi kedvem az élethez...

Nincs semmi kedvem az élethez azzal a gondolattal, hogy sosem leszek jó pasi, és valószínűleg sosem lesz vonzalmon alapuló, teljes értékű kapcsolatom. Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Mióta erre rájöttem, egyáltalán nincs semmihez kedvem. Olyan, mintha az életem egy üres héj lenne.
2015. nov. 2. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem kell jó pasinak lenni, hogy lehessen egy vonzalmon alapuló, teljes értékű kapcsolatod.

Pszichológusnál jártál már?

2015. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Többnél is. Végigmentünk azon, hogy vajon miért érzek így, meg honnan eredhet, stb. Igazából nem változtatott semmin, mert attól még ugyanolyan esélytelennek érzem magam. Másnál meg arról beszéltünk, hogy milyen a kommunikációm, kisugárzásom, és hogy helytelen a magamról alkotott képem, mert valójában megnyerő és határozott pasi benyomását keltem. Ezt sem tudtam soha elhinni, vagy csak addig, amíg legközelebb nem álltam tükör elé.

Igazából amíg nem látom magamat kívülről, addig én is jónak érezném magam, elképzelem milyen lehetek kívülről, és az egy egész jó kép, de aztán ha meglátom magam egy tükörben, vagy képen, rájövök, hogy teljesen mást mutat, mint amilyennek én érzem magam, és amilyen valójában vagyok, az nem elég, hogy vonzó barátnőm legyen.

2015. nov. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!