Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még reményem normális...

Van még reményem normális életre? Mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés
Teljesen magam kívül vagyok évek óta, pszichiáterhez járok kb. 8 éve már, gyógyszereket írt ( Paroxat, Xanax, Anafranil) , de nem javulok nagyon, már lassan arra se vagyok képes, hogy egy fogkefét letegyek, mert látom hogy leteszem de mintha nem tudnák arra koncentrálni amit csinálok és még vagy 20x megnézem hogy letettem-e, vagy a csapot ha megnyitom arra se emlékszem hogy megnyitottam, nagyon nehézen telnek így a mindennapjaim, mintha kihagyna az agyam és nem tudnák arra koncentrálni amit épp csinálok, például hogy kimentem e a szobámból arra se emlékszem hogy kinyitottam az ajtómat és akkor még egyszer visszamegyek és kimegyek újra úgy ,hogy csak arra próbálok koncentrálni hogy kinyitom az ajtót :( Minden többször megnézek, elszámolok 3-ig, mert ez a szám van bennem régóta ,hogy ennyiszer kell megnéznem mindent amit épp csinálok. Már a hűtőt se merem kinyitni mert félek ,hogy nemtudom hogy visszaraktam-e amit épp kivettem és akkor fél órán keresztül nyitogálom a hűtőt ,hogy betettem e azt amit kivettem. De az utcán is nagyon nehéz végigmennem :( Félek mindenféle piszoktól, késtől, ollótól stb...Lehet ,hogy nevetséges ez másoknak, akik nincsenek ebbe a helyzetbe... De rengeteg ilyen betegről olvastam, hallottam. Ezen kívül már este hamar elalszok mert napközbe annyira kimerül ezek végett, remegnek a kezeim is nagyon, szüleim nem hisznek nekem, egyedül vagyok mindenbe, egész nap nincs kedvem semmihez már, az egész életet már nagyon unom ezek végett, leszázalékoltak ezek végett.... Van még kiút ebből? Van még valaki így? Normális válaszokat légyszi. Köszi (28/F)

2015. nov. 7. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam írok neked valami okosságot, de valószínű úgy se emlékszel arra hogy ide írtál valamit.Inkább hagyjuk.
2015. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 8 év alatt egyre rosszabb, biztos, hogy jó helyre jársz kezelésre?
2015. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
24%

Természetesen van remény a normális életre. Az Isten biztosan ki tud venni ebböl a helyzetböl, Jézus Krisztus által megtud gyógyítani, mert Ő annyira szerette az embereket,hogy az életét adta értünk a kereszthalálával, elhordozta a betegségeinket is, hinni kell benne, befogadni a szívünkbe és egy új életet tud adni!

Nem akarok rád erőszakolni semmit, de a valódi boldogság és a mennyország felé egyedül Jézuson át vezet az út. Ha érdekell, vagy többet akarnál megtudni róla akkor olvasd a Bibliát.

2015. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom, sokan itt se értik, mi a gond, a koncentrálásommal van gond, nem szoktam elfelejteni soha semmit.
2015. nov. 7. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
huuuu hat nálam ez két honapja kezdodott egy jo kis depivel es panikbetegseggel megfuszerezve. a xanaxot elhagytam mert folosleges anélkül is zombi vagyok azzal meg plane...van egy jo pszichologusom. miota oda jarok mar nem halucinalok es nem nezem meg 4x hogy bezartam e az ajtot :)
2015. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Nekem is 20 évesen siklott ki az életem egy haláleset és egy reménytelen szerelem együttes hatására, és azóta sem találtam meg a saját utamat. Ráadásul én még idősebb is vagyok nálad picivel. Én azt javaslom, hogy kezdj új életet messze onnét, ahol most élsz, én is ezt tervezem, mert amíg nem szakadsz ki a mostani környezetedből, addig ez nem fog megváltozni. Te mitől siklottál ki 20 évesen?
2015. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Új_élet válasza:
Sziasztok! Nálam is nagyon hasonló a helyzet, kb 8 éves koromtól kezdve... Orvoshoz fordulni nem merek, a gyógyszeres kezelés ijesztő, félek a negatív hatásaitól... A környezetem ha rajtakap az ellenőrizgetésen, tikkesnek néz, a csakádom szerint pedig ezt az egészet direkt csinálom. Tönkrement az életem, állandó stresszben élek. Van ötletetek, hogyan tovább? :(
2016. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!