Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » KÖNYÖRGÖM! Olyan nagy kérés...

KÖNYÖRGÖM! Olyan nagy kérés ez? Írjatok szakembert/szakembereket, helyeket, módszereket ahol GYÓGYÍTJÁK, KEZELIK az étkezési zavart!

Figyelt kérdés
Budapesten elsősorban.

2015. nov. 11. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
pszichiátria?
2015. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Konkrétan a háziorvos. Majd ő tudja hova kell menned.

Milyen étkezési zavarról van szó? Nem eszel, vagy állandóan falnál? Vagy falsz, és hánytatod magad? Írd meg nekünk, hadd tanuljunk. Könyörgöm?

2015. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ attól, hogy milyen súlyos a fizikális állapot, hány éves az érintett (18 év alatti vagy feletti), milyen régóta van benne. Pár szót írhatnál erről, akkor többet tudnánk segíteni. Az Evésszavar önmagában egy nagyon tág fogalom. Orvosok is vannak, pszichológusok is, és kórházi osztály is, ami ezzel foglalkozik. De függ az állapottól és a kortól is, hogy hová érdemes menni.
2015. nov. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Te, észlény... elmész pszichiátriára és majd elirányítanak a megfelelő szakemberhez. Nem ez a legmegbízhatóbb módja?
2015. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Az eddigi (és a későbbi) válaszadóknak: Feltételezem, hogy a kérdező az alapdolgokkal (háziorvos,pszichológus, pszichiáter...) tisztában van. Ő -úgy érzem, kétségbeesetten - konkrétan NEVEKET, MÓDSZEREKET szeretne hallani, akiket/amiket valaki már jól ismer, megtapasztalt és jó szívvel ajánl!
2015. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó válaszoló! Pontosan így értettem, hálás vagyok, hogy leírtad helyettem- a bennem lévő düh- elsősorban magammal szemben- s kétségbeesés, fájdalom és bántó reakciók következtében minden érzékemet elvesztettem szofisztikálással kapcsolatban...
2015. nov. 15. 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
őszintén nem tudok más megoldást, mint az OPNI, pszchoanalízis, pszichotherápia. Mellette, utána elmehetsz pszichoanalitikushoz, aki kideríti, miért nem szereted magad.
2015. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A pszichoanalízisnél még a szenteltvíz is jobb. Mélylélektani terápiára van szükség.(KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, stb. módszerek)
2015. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de 18 év alatt szóbajöhet a Vadaskert. (nem voltam ott, de anni olyan pszichológus ajánlotta, akiben nagyon megbíztam).

18 év felett én a Sote pszichoterápiás osztályát tudnám ajánlani.

Itt jártam, bár nem konkrétan étkezési zavar miatt.Nekem nem annyira jöttbe, mert csoportterápiára épül főleg. Viszont nagyon normális hely (ne egy átlagos pszichiátriai osztályt képzelj el). Szerintem járj utána, kérdezz rá.


Amúgy ez mindenki másnak szól, aki a kérdezőt piszkalja, hogy miért nemoorvost kérdez : általában egy átlagos pszichiáter, vagy pszichológus mintha nem is törődne a betegeivel. Talán nem érdeke, hogy igazán segítsen..vagy ő maga sem halad a korral (ezért csak gyógyszerez, meg befektet osztályra leszedálni)..vagy csupán nem tájékozott...

Nem tudom, mi az ok, de tényleg ritka a jó szakember, pláne aki jó helyet, kezelést tudna ajánlani.


(bocsi a helyesírás miatt, telefonról nem könnyű)

2015. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Peritolt próbáltad?
2015. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!