Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb mennyit keres óránként egy...

Kb mennyit keres óránként egy magán praxisban dolgozó pszichológus?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
6000-10000 től a csillagos ég
2010. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi a bevétele, vagy mennyi a jövedelme?

Elég magas óradíjakkal dolgoznak, de nem terápiázhatnak napi 8-10-12 órát, mert a saját személyiségüket is érinti a munka, idő kell a pihenéshez, feldolgozáshoz, a koncentrálóképesség fenntartásához.

Helyiséget kell fenntartaniuk, annak költségeivel együtt.

Továbbképzésekre kell járni, nem olcsón.

Szupervízióba kell járniuk, azaz maguk is állandóan járnak egy másik terapeutához, szintén nem olcsón.


Nehéz válaszolni a kérdésedre, de a többségük nem fog a Rózsadombon házat venni.

2010. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nekem ingyenes :D
2010. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van aki pl. nehezen ad időpontot, mintha annyira felkapott lenne, hogy nem férek be a rendelésbe.

Közben ez csak marketing, soha nem volt se előttem, se utánam senki.

2010. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
00:22: vagy csak kulturáltan oldotta meg, akkora szünetekkel, hogy ne találkozz velük az előszobában. Vagy az is lehet, hogy a munkájához van szüksége két kezelés között félórás szünetre, hogy kiszellőztesse a fejét, átváltson, jegyzeteket készítsen, figyelni tudjon rád. El sem tudod képzelni, mennyire intenzív ez a munka.
2010. jún. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adok is nekik munkát alaposan.

Türelmesen üldögéltem a környéken figyelve a forgalmat.

Diszkréciós követési rendre, hogy ne fussanak össze a páciensek és lyukasórás pihenésre számítottam, de senki.

2010. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!