Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi a depresszió...

Szerintetek mi a depresszió ellenszere? Hogy lehet tenni ellene, vagy kibírni? Esetleg élni vele?

Figyelt kérdés
Sportolok, egészséges életmódot folytatok, de vannak napok, amikor képtelen vagyok kimászni az ágyból, nem tudom magam megerőltetni, olyankor oda a rendszeres sport, nem csinálok semmit. Hogyan lehet ezt az időszakot átvészelni?

2015. nov. 20. 03:21
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Kérdezd meg a kollégádat.
2015. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 homo ludensz ***** válasza:

Szerintem ha azért maradsz ágyban mert nem látod az értelmét hogy felkelj és valamit csinálj akkor vagy depressziós. Ez úgy működik hogy támad egy ötleted hogy mozdulni kellene de rögtön ki is alszik az ötlet.

Amennyiben ez van azt kezelni kell még időben.

2015. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A probléma oka mélyen gyökerezik. A sport és a hobbik erre csak tüneti kezelések.
2015. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha télen fordul elő, akkor D-vitaminhiányod lehet, szerezz be egy dobozzal, már recept nélkül is kapni. Orbáncfű tea is hatásos lehet (ha lány vagy, vigyázz, mert gyengíti a fogamzásgátló hatását, és szoláriumba se szabad menni, amíg iszod). Egyébként pszichológusnál hipnoterápia hatásos rá.
2015. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most látom, miket írtál a kulcsszavakba, ESZEDBE NE JUSSON, EMBER, mindig van kiút, akármi lelki problémád van. Légy szíves, menj pszichológushoz, rajtam is sokat segített, amikor ebben az állapotban voltam.
2015. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hallgass Black Veil Brides-t
2015. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok öngyilkos lenni, ki akarok mászni ebből az állapotól. Csak olyan nehéz, amikor tudom, hogy dolgom van, tudom, hogy ki kell menni elintézni fontos dolgokat, és nem megy, valami visszahúz az ágyba, nem érdekel semmi sem, még az sem ha nem járok be suliba vagy dolgozni. Később meg jól megbánom ha nem csinálok semmit sem..:(
2015. nov. 21. 23:50
 8/9 anonim ***** válasza:
élj vele együtt,más nincsen... erőltesd meg magad, hogy igenis felkelsz, igenis nekimész a napnak, igenis meg kell tenned, mert nem lehetsz ennyire tunya g*ci ..... én hasonló bókokkal indítom minden napom, és felkelek... mert rájövök, hogy ha dolgozni se tudok, akkor bizony egy nagy kalap sz*rt sem érek :)
2015. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"nem lehetsz ennyire tunya g*ci" :)) ilyeneket én is mondok magamnak, hátha elszégyellem magam és kikelek az ágyból. Nem mindig jön össze, olyankor elfogadom hogy tunya vagyok, talán másnapra össze tudom szedni magam.
2015. nov. 30. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!