Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerbetegek, hogy vagytok...

Kényszerbetegek, hogy vagytok ti a "gondolatok teremtő erejével"?

Figyelt kérdés
Szerintem nem jó nekünk ilyenekben hinni... akar a halál még azon is görcsölni, hogy mi van, ha "bevonzom" azt, amire gondolok... :-/

2015. nov. 20. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

én hipochonder és pánik veteg vagyok... minden nap arra gondolok ,hogy ma elvisz a mentő korházba kerülök, hogy beteg vagyok..és legnagyobb félelmem igen, mi van ha bevonzom... félek. De nem tudom irányítani a gondolataim..

2015. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hiszek a vonzás törvényében, de néha nekem is vannak negatív gondolataim. De szerintem nem igaz, hogy ezeket is be lehet vonzani. Olvass akárhány Titok vagy Vonzás törvénye sztorit, fórumbejegyzést, cikket, akármit. Tudod, mi a közös bennük? Hogy abszolút pozitív érzelmekkel kell vonzani, amit szeretnél. Pl. volt egy sztori, amiben egy srác új állást szeretett volna, de volt pár negatív érzelme is vele kapcsolatban (túl messze volt a kinézett cég ahhoz, hogy bejárjon, és dolgozott ott egy ember, akit utált). Vágyott az állásra, de ez a két negatívum mindig ott motoszkált benne. Aztán átvariálták a városa közlekedését, most már tök könnyen el tud jutni az irodába, az utált ember pedig elment onnan. A srácnak ezután gyorsan összejött az állás a cégnél :) És nem egy ilyen történetet hallottam, hanem rengeteget. Na most ha egy nagyon vágyott célnál egy egész pici negatívum is elég ahhoz, hogy ne jöjjön létre a kívánt cél, akkor amire eleve sok negatívummal gondolsz, azt miért vonzanád be? Semmi logika nem lenne benne, ha így lenne.
2015. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezt a vonzás törvényét sokan félreértelmezik. Ahhoz h vmi, amire gondolsz megtörténjen, ahhoz tenni is kell. Nem fogsz rossz dolgokat bevonzani.
2019. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!