Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Éjszakánként...

Mi lehet ez? Éjszakánként fura gondolatok járnak a fejemben

Figyelt kérdés

Ez nemrég kezdődött.Amikor lefekszem aludni éjszakánként arra ébredek,hogy egy csomó értelmetlen gondolat jár a fejemben.Teljesen összefüghetetlen

...mintha egy lecsó lenne.Érdekes módon mikor reggel felébredek mintha ennek a hatása allat lennék

Olyan feszültnek érzem magam.Mintha tele lenne a fejem ezekkel.Az álmok is tiszta értelmetlen hülyeségek.



2015. aug. 23. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Írsz példákat hogy mi jár konkrétan a fejedben ilyenkor mikre gondolsz?
2015. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Epp ez az,hogy en sem tudom.Minden ami letezik,de nincs ertelmuk.Mintha az egesz gondolatvilagomat beraktak volna egy turmixba!
2015. aug. 23. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami miatt nyugtalanul alszol ennyi az egész. Szedjél valami növényi nyugtatót, vagy teákat igyál.
2015. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ! :) Nekem is pontosan ugyan így szokott kezdődni minden reggelem, ne aggódj ezen, én betudtam annak hogy az agyam még nem ébred fel azonnal, ezért az álmokkal megegyező logikátlan gondolatmenetek futnak tovább, ez nálam 5-10 perc alatt szokott elmúlni.
2015. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Énis így vagyok, csak az a baj, hogy én még át is látom a gondolatokat. Túl zsúfolt megvalósítatlan tervek. (mit hogyan, milyen szemszögből, eljrások-folyamatok ezrei 3D-ben...stb) s a család elleni gyűlöleteim okai/eseményei...

Jelenlegi helyzetbe nem tudok alkotni s az agyam túl van zsúfolva a vacak job agyféltekém ötleteivel.(nem egy hobbi művész vagyok.)

Reggelente szörnyű felkelni, szorongok. Újra ki akarok menni dolgozni párommal együtt, távol azoktól is kik alapból megfújtanak, de az biztos nem jövök vissza s nem lesz bajom "na ezt se azt se tudom elkészíteni, mert drága az alapanyag."

Nézz körbe szíved-lelked-környezetedbe s ha van olyan tényező, amin tudsz javítani, tedd meg azt a lépést. (mint pl nálam kiút - szedegetem a pénzt rá)

2016. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!