Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Háziorvos írhat ki Seduxen-t?

Háziorvos írhat ki Seduxen-t?

Figyelt kérdés

Jelenleg Frontint szokott írni, de áttanulmányoztam kicsit a különböző nyugtatók működését, és arra jutottam, hogy a Seduxen megfelelőbb lenne számomra.


Kiírhatja a háziorvos a Seduxen-t, vagy ugyanúgy csak pszichiáter, mint a Rivotrilt?



2015. nov. 22. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A legmegfelelőbb, ha nem mérgezed a májad, hanem relaxálsz.

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2015. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy valakinek bejönnek ezek a dolgok, de nekem kicsit súlyosabbak a tüneteim, mint hogy csak relaxálgassak. Köszi azért! :)
2015. nov. 23. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiírhatja szerintem. Persze ez háziorvos függő. Nagyon régen szedtem évekig 2x1/2 Seduxent, és tényleg nagyon jó volt. Olyan görcsoldós, lazító hatása is van. Mostanában csak a Xanaxot írják fel szívesen. Anyukám is a Seduxent szedte vagy 20 évig, és 90 évig élt.
2015. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Gyógyszert az orvos FELír, pácienst KIír (betegállományba). Nyugtatók helyett tanulmányozd a magyar nyelvtant, különös tekintettel az igekötők használatára - egészségesebb, hasznosabb, meg is nyugtat.
2018. márc. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!