Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós tünetekkel, és...

Depressziós tünetekkel, és öngyilkossági gondolatokkal a háziorvos hova fog küldeni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mentálhigiénés gondozóba, ennek híján pszichiátriára.
2015. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És pszichiátrián bent is tartanak vagy csak megvizsgálnak ?
2015. szept. 25. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy benn tartanak, csak akkor ha ön-és közveszélyes a viselkedésed. Az öngyilkos gondolatok nem feltétlenül indokolják az osztályos ellátást. Egy jó pszichológus, vagy pszichiáter tudna segíteni.
2015. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt. A háziorvos a pszichiátriára küldött és egy pszichiáterrel kellett beszélgetnem, megkérdezte hogy befeküdnék-e egy hétre, de mondtam hogy nem szeretnék és annyiban is hagytuk, bár nekem más bajom is van. Lényeg, hogy gyógyszereket kaptam. Valószínűleg tőled is megkérdezi majd de ha nem próbáltál öngyilkos lenni, csak akkor kell befeküdnöd ha te is akarod.
2015. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Hát én is úgy gondolom, hogy pszichiátriára, de az orvos helyett inkább keress egy keresztény gyülekezetet, ott igazi megoldást találhatsz.
2015. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ékszerteknős válasza:
Kedves előttem kommentelő. És mi van ha a kérdező atesita
2016. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!