Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha már a 3. napja...

Mit tegyek, ha már a 3. napja alig bírok enni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem az idegesség, de már nem tudom, nagyon feszült vagyok tényleg, sok dolgozatot írtunk az elmúlt napokban, amik fontosak voltak és nagyon stresszeltem, de már túl vagyok rajtuk, utána el szokott múlni, most viszont nem. Néha nagyon rossz, olyankor még a remegés, szédülés, sírógörcs is rám jön, néha mikor kicsit jobb próbálok lenyomni pár falatot a torkomon, de szó szerint nem akar lemenni. Tipikus gyomorideg érzés, és utána vagy azt érzem, hogy alul fog kijönni, vagy hogy mindjárt kihányom, de egyik sem... Tegnap este sikerült elterelni a figyelmem, akkor jobb lett, reggel tök éhesen ébredtem, semmi bajom nem volt, de mire odajutottam, hogy egyek megint rosszul lettem. Nem gondolom, hogy vírus lenne, mert akkor aludni se tudnék, meg az más érzés, de most nem érzem magam betegnek csak borzasztóan idegesnek. Van sokminden az életemben amik miatt lehetnék ideges, de ezek benne vannak a mindennapjaimban,hozzászokta, nem szokott így kijönni és semmi konkrét nem történt.15/L
2015. nov. 25. 22:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként tegnap előtt napközben nem tudtam enni, vacsorára viszont nagyon jóízűen megettem egy normális adag ételt,tegnap csak két szendvicset ettem és egy, de az második már nem esett jól (tegnap volt a legstresszesebb napom), ma pedig egy pizzás csigát ettem meg,de órák alatt, szóval vagy fél óránként pár falatot, meg egy kis csokit, mert már attól félek, hogy el fogok ájulni. Egy időben evészavaros voltam, kezeltek is vele, de már sokkal jobban vagyok és az elmúlt hónapokban nagyon sokat ettem és jól is esett, étvágyam is volt és utána se volt már olyan bűntudatom ezért is ijeszt meg, hogy mi ez most megint...
2015. nov. 25. 22:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, a sok stressz sajnos sok mindent kivált az emberből.

Viszont ha nem eszel, akkor még rosszabbul lehetsz, pszichésen is.

Ahhoz hogy jól legyél, szükség van arra, hogy egyél mert sok olyan tápanyag van, amik kellebek az agy megfelelő működéséhez.

2015. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!