Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Mivel...

Mi történik velem? Mivel kezdjek neki a gyógyulásnak hogy újra normális életem lehessen?

Figyelt kérdés
Bezárkóztam a lakásba 2hónapja, szorongás tör rám ha ki kell mennem, félek még a barátaimtól is, mindig mondok valami indokot amivel lemondom de csak irásban, félek beszélni is. Elvagyok butulva, nemtudok koncentrálni, nem adok magamra, elvesztettem az időérzékem semmi nem okoz örömöt, semmihez nincs kedvem de ettől a szorongástól pedig megőrülök a családnak már kezdtem mondani hogy baj van velem ők orvost nem javasolják hogy telegyógyszerezzenek abba biznak magamtol megoldom. De nem megy..
2015. nov. 26. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, ő nem gyógyszerez. Terápiára kell járnod.
2015. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod magad megoldani. Legalább a háziorvostól kérjél segítséget, tanácsot. Akár telefonálhatsz is neki. Ami bajod van, az gyógyítható.
2015. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
S mi lett addig a munkáddal/iskolával 2 hónap alatt?
2015. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok am már hosszú ideje úgy érzem túl sok minden történt velem :(
2015. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!