Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy szalljak fel...

Mit tegyek, hogy szalljak fel a buszra?

Figyelt kérdés
Pankbeteg vagyok, az utobbi idoben kicsit jobb volt, multkor gondoltam egyet es meglatogattam az egyik baratnom (egy oras buszut), nagyon orult neki, hogy vegre en is megyek hozza es nem csak o tud jonni. Megigertem Neki meg het elejen, hogy ma megint elmegyek hozza viszont het elejtol gyomoridegem van (szerintem tudat alatt mar emiatt), eg a gyomorom, rengeteg a gyomorsavam, most mar hasmenesem volt. Egyertelmu gyomorideg csak felek, hogy nem fogok merni igy elindulni pedig nem szeretnek megfutamodni megint. A felelmeim alaptalanok es ezt en is tudom, nincs bajom az utazassal, ha rosszul vagyok az mind csak azert mert total rastresszelek. Hogy tudnek megnyugodni es menni?
2015. nov. 27. 03:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kapjál be egy dilibogyót. A háziorvos válasszon valamilyet, meséld el neki a bajodat.
2015. nov. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A dilibogyó lehet pillanatnyilag eredményes, de nem old meg semmit. A gyógyuláshoz a mélylélektani terápia vezet.
2015. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kókai János válasza:
keress egy jó pszichológust akiben megbízol, és menj el egy ilyen vizsgálatra -> [link]
2015. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kókai János válasza:

ja, és gyakorolj légzéstechnikákat.pl. ez egy jó könyv

[link]

de ha tanácsot kérsz szakértőtől, az még jobb.

(előszőr a hasi légzés elsajátítása a fontos)

2015. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dilibogyó igenis jó ötlet. Nem akarod állandóan szedni, de jó, ha átsegít a bajon. Tényleg menj el az orvosodhoz, és mond el neki a problémádat. Hidd el, neked való segítséget fogsz kapni. És hidd el, ami veled történik nem egy szégyellnivaló dolog, nagyon sokan vagyunk így. Egy kis nyugtató, azt már mehetsz is...és ne ígérd, hogy pénteken mész, mert akkor már három nappal előtte stresszelsz. Mond azt, hogy majd megyek, ha épp úgy érzem magam. Vagy valamilyen, nem kötelező, határozott időt.
2015. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, amit írtál kedves utolsó, hogy ne ígérjek előre semmit, ebbe tényleg igazad van. Mert, ha van egy jobb napom és úgy döntök simán el tudok menni, viszont ha előre megtervezem addigra tuti rástresszelek. A homeopátiás, gyógynövényes nyugtatók nem használnak, a frontin is csak néha, de ilyen mértékű szorongás esetén már. Szóval nem is szedek ilyeneket. Egyébként elmentem ma, nem volt vészes, odafele kicsit rosszul voltam meg annyi, hogy egész nap égett a gyomrom (a sok savtól az idegesség miatt) és nem igazán bírtam enni, de hazafele már nem volt semmi gond a buszon és már jobb.
2015. nov. 27. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!