Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tesóm táskájába erős gyogysz...

A tesóm táskájába erős gyogyszereket találtam. Félek kárt tesz magába. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

3 levél 200 mg os contramalt meg 100 db 2 mg os rivotrilt és 60 db 2,5 mg s rilex et találtam.

Régebbwn volt pszihiátrián depresszió meg szociális szorongás miatt. Mostanában nem dolgozik és össueveszezt anyuékkal

Félek készül valamire.

Ezekkel a gyógyszerekkel tehet kárt magában? Szerintetek elvegyem tőle és szoljak?



2015. dec. 7. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

a conramal az fájdalom csillapító a központi idegrendszerre hat, Rivotril görcsgátló, nyugtató, izomlazító és szorongásoldó hatása van.

A készítménynek szorongásoldó és izomfeszülést csökkentő hatása van. Súlyos szorongásos állapotok rövidtávú kezelésére alkalmazható.

A Rilex alkalmazása csak akkor javasolt, ha a probléma súlyos, vagy ha a betegállapot rendkívüli szenvedést és nehézségeket okoz a betegnek.


Szerintem nem akar kárt tenni magában

Nem lehet hogy pszihiáterhez jár?

2015. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A készítménynek szorongásoldó és izomfeszülést csökkentő hatása van. Súlyos szorongásos állapotok rövidtávú kezelésére alkalmazható."

ez már a rilex re vonatkozik

2015. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Járt de már nem.

Régen xanaxot meg scippát kapott.

Csak sok volt volt igy egybe ez a sok gyogyszer.

2015. dec. 7. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ezeket egyszerre beveszi, akkor sajnos könnyen lehet legzesleallasa es bele is halhat, szoval igen, veszelyes! Azt kellene valahogy kipuhatolni, hogy van-e ilyen szandeka, vagy csak tenyleg orvosi kezeles alatt all es azert szedi öket. Vagy vele olyan kapcsolatban, hogy beszelgessetek erröl? Mindenkepp tenned kellene valamit szerintem, mert ha nem lepsz, es mindet beveszi egyszerre, akkor hibaztatni fogod magad utolag!
2015. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen kicsit én is ráketestem a gyogyszerekre és érthező kivéve az a erös fájdalomcsillapító.

Ugye az mem minősül drognak? Mert valmi opiát cucc.

2015. dec. 7. 18:13
 6/7 A kérdező kommentje:

Nehéz vele beszélni bármiről is. Nagyon magába van zárkózva. De köszönöm valahogy beszélek vele.

Eddig még nem volt öngyilkossági kisérlete.

Csak gondolom szar lehet igy hogy anyuék azt hiszik csak megjátsza

2015. dec. 7. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Drognak nem minösül, de igen, igazad van, opiat szarmazek, vagyis erös fajdalomcsillapito (erösebb, mint a szokasosak, pl. a paracetamol vagy az ibuprofen). Sajnos a mellekhatasai is hasonloak, mint az opiatoke, igy hanyast, szekrekedest es nagy adagban legzesdepressziot, vagyis a legzes gyengüleset, ritkulasat okozhatja. Ezert is lenne nagyon veszelyes, ha bevenne belöle egy csomot a nyugtatoval kombinalva... Sajnos mas ötletem nincs, mint hogy ereztesd vele, benned megbizhat, te nem vagy ellene, es megoszthatja veled a banatat! Ha latja, hogy tamaszra lel benned a szülökkel szemben, akkor talan sikerül a gyogyszerekkel kapcsolatban is kifaggatnod.
2015. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!