Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár hetente összeomlik körülöt...

Pár hetente összeomlik körülöttem minden, egy darabig jó, utána rossz, sosem ér ez véget?

Figyelt kérdés

Mintha fölb@ßtak volna egy hullámvasútra, és örökké ez a fönt-lent dolog megy.

Néha remekül érzem magam, aztán olyan mélypontok jönnek, hogy úgy érzem, valahogy belülről darabokat tépkednek ki belőlem, mintha egy végtelen lyuk elnyelne, iszonyú tud lenni.

És nem értem, nem tudom miért változik, a boldogság nem csak elfogadás? Elfogadjuk, hogy ez van. De ezt hogy fogadjam el, hogy tervezzek, mikor bármikor összeomolhat minden?

Ez van, mióta az eszemet tudom, próbáltam elfogadni, beletörődni, pozitívan látni, még pszichológusnál is jártam, vannak barátaim, van szerelmem, és mégis mindig minden tönkre megy.

(22 éves vagyok)



2015. dec. 9. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mániákus depresszióban szenvedhetsz, menj normális orvoshoz. Ha nincs gond, de úgy érzed, hogy minden összeomlik körülötted az nem normális.
2015. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban bipoláris depresszió. Én erre gondolok.
2015. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem állapították meg a mániás depressziót, pedig voltam szakembernél. Ott csak feltűnt volna, vagy észreveszik ha ez lenne, vagy nem?
2015. dec. 9. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megfelelő orvosnál voltál. Még kezelni is nehéz, a gyógyszer sem mindenkin segít. Volt a családodban depressziós beteg?
2015. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs velük jó kapcsolatom, nem tudom.
2015. dec. 9. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
A páromnak is ez van de őt félrediagnosztizálták és másra kapott gyógyszert :-( Már nem lehet változtatni azt mondta több doki is annyira ráállt a szervezete. Tapasztalatból annyit tudok mondani hogy rendkívül sokat segít az állandóság; tudja, hogy imádom, van egy biztos pont, mindenki szereti, biztonságban érzi magát és így sokkal stabilabb lett mint a kapcsolatunk elején. Már jóideje nincs beborulása max annyi hogy van pár nap amikor kevesebbet beszél de nem szomorú meg ilyenek. Túlpörgés sincs. A szerető családi háttérnek óriási szerepe van és ha van bnőd és nagyon szeret szerintem egy idő után sokkal jobban leszel nem lesznek nagy kilengések.
2015. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!