Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivot szedtem egy ideig, most...

Benzo23 kérdése:

Rivot szedtem egy ideig, most alvási zavarom van. Kérdésem hatásos e a 15mg-os dormicum?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 20:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja,és már minden gyógynövényes teát kipróbáltam meg efféle készítményeket...
2015. dec. 23. 20:36
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt ha végig gondolod , már gyógyszer függőség. És te erre gyógyszert akarsz szedni? Hidd el nem sok jó lesz belőle.
2015. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szedted a rivotrilt? Lehet, hogy hozzászokott a szervezted és ez afféle megvonási tünet. Persze az sem mindegy, hogy milyen adagot szedtél és hogy hogyan hagytad abba...
2015. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem kellene altatót szedned. Próbálj meg gyengébb nyugtatót szedni. Leépítésnél pedig fokozatosan kell elhagyni a gyógyszert. Sportolj napi szinten!
2015. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2013 környékén hagytam abba olyan napi 20mg csúszott le,és hirtelen álltam le vele.Azóta hatástalan minden ilyen féle "készítmény".Amikor meg szükség volna rá nem ér már semmit.
2015. dec. 25. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Tanulj meg relaxálni, az nem teszi tönkre a májad.

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2015. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
10%
vagy tekerj pár viccescigit, az segíteni fog aludni, és függőséget sem okoz. full bio. 10 egyetemistából 9 ezt ajánlja.
2015. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Káldi József válasza:
Arra nem gondoltál, hogy az orvosodat kérdezd meg ?
2015. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én műtét előtt kaptam dormicumot, hatásos egy cucc. De mint előttem is írták doki, egyrészt azért indokolt, mert elég durva cucc ami akár okozhat mellékhatásként válogatott pszichiátriai kórképeket is, másrészt akár más a számodra megfelelőbb megoldást is ajánlhat.


A Rivo radikális elhagyása pedig nagyon-nagyon jó eséllyel okoz alvászavart. Nézd meg a betegtájékoztatóját. Tudom eső után köpönyeg...

2015. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, nekem is benzo-toleranciám van, néha alszom tőle (nem egytől), néha nem sikerül, és akkor elkezdek embereknek faxságokat írogatni pl., mert közben meg vagyok róla győződve, hogy magamnál vagyok és nincs ezzel semmi baj. Akkora probléma nem szokott lenni, csak a szégyen.


Legutóbb lecsúszott 150 mg dormicum (egy doboz) meg vagy 50 xanax (0.5mg), de még azzal sem aludtam, az első 3 dormicum után nincs emlékem arról, hogy a többit is bevettem és miért tettem, de utána 6-8 órával még vígan cseteltem.


Van róla bizonyítékom, mert megjártam vele a kórházat, ugyanis lezúgtam a lépcsőn éjjel és a háziorvos a belgyógy helyett a pszichiátriára küldött.

2015. dec. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!