Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi legyen ha már nem bírom...

Mi legyen ha már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Már hosszú ideje halmozódik bennem fel a sok feszültség, aggodalom, stressz és a lelki bántalmak. Bántottak lelkileg mindenféle közösségben már amiben megfordultam és itthon is, kb. mintha senki nem venne emberszámba, mintha csak egy sz*rkupac lennék akibe nyugodtan bele lehet rugdosni mert mért ne, kit érdekel hogy nekem mi mennyire fáj.

Itthon is semmibe veszik az érzéseimet, és ami itthon körülvesz ez készít ki a legjobban. Látja az anyám is hogy rossz állapotban vagyok, de ő inkább még belerugdos a lelkembe ennek ellenére is rendszeresen. Itthonról nagyon el szeretnék költözni már mert a halálba kergetnek, de egyelőre kivitelezhetetlen és szerintem az is marad.

Szerintem depressziós vagyok egy ideje már, a tüneteit olvasva szinte minden rám illik amit róla olvastam. Emellett rendszeresen úgy érzem mostanában hogy rosszul leszek, nem bírja a szívem tovább már ezt.

És nincs senki akivel leülhetnék és megbeszélhetném a gondjaimat meg semmi, mindent magamban kell tartanom, pszichológusnál már voltam de semmit nem ért az.


2015. dec. 26. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Már jó ideje tervezem hogy öngyilkos leszek de még nem jött össze
2015. dec. 26. 12:58
 2/4 anonim ***** válasza:
beszélgetünk?
2015. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 erewr válasza:

Szia

Talalj ertelmet az eletednek.

Sportolj sokat, ténykeg segit...

Latod a sok migranst, eszükbe nem jutna felkötni magukat.. élni akarnak....

Valtoztass dolgokon es SPORTOLJ sokat.

2015. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanezt érzem. Ha vannak is emberek, akik meghallgatnak, nem mindig ér sokat, mert reagálni nem tudnak. Nagyon sajnálom, ez borzasztó..... Ilyenkor talán egy olyan hobbit, elfoglaltságot kell találni, ami a szívedhez közel áll. Olvasás, kutatás, csokievés, sütés, bármi.... Lehet el kellene utazni. Azt jobb ha megjegyzed, hogy az emberek körülötted nem változnak!
2015. dec. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!