Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen az altató? Szeretnék...

Milyen az altató? Szeretnék szedni.

Figyelt kérdés
17/F Alvás problémáim vannak és nem segít semmilyen módszer amit a neten találok mindig csak maszlagokat írnak amik teljesen nem jönnek be. Pedig többször használtam a googlet. Aki szed az írna erről pár sort? Folyamatosan többet kell szedni? Mik a mellékhatásai? Vagy esetleg valami tuti alvási módszert tudtok ami instant elaltat?
2016. jan. 2. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért érzed úgy, hogy szükséged van altatóra? Mióta nem tudsz normálisan aludni?

Semmiképpen ne szedj altatót! Próbálj ki gyógynövényeket, a macskagyökér például elég erős nyugtató, viszont nincsenek olyan mellékhatásai, mint a gyógyszereknek és (elvileg) nem okoz függőséget, de azért ezt sem kéne rendszeresen.

2016. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már szinte öngyilkos akarok lenni mert rossz érzés. Kiskorom óta voltak rossz éjszakáim de most egyre rosszabbak különösen a tegnapi. Mit tegyek akkor hogy ne kelljen altató? :( Próbáltam binaural beats et, majdnem megvettem egy 300 ezerbe kerülő csodagépet az ebayen ettem 3 banánt lefekvés előtt. De eddig nem találtam módot ami használ. Az öntudatom visszaránt mindig, ha gondolnék valamire, elmélyednék pl. egy tengerparton vagyok de tudatalatt meg valami nem hagy és néha visszaránt szerintem ezért van. Ha meg semmire nem gondolok hallom a szívverésem (sokan azt mondták az nem baj), de engem zavar.
2016. jan. 2. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Később kell lefeküdni. Vagy 3 órával korábban kelni, mint máskor.
2016. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt van egy érdekesebb beszélgetés az altatóról, döntsd el, hogy megéri-e neked.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__7..

2016. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt értem, de milyen alternatívák vannak? Szerintem az elme összeroppanás sem túl vonzó.
2016. jan. 2. 13:17
 6/8 A kérdező kommentje:
3: Nem.
2016. jan. 2. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakorvost.
2016. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pszichológust? Vagy háziorvost, vagy kórházba menjek be a panaszommal, és majd elküldenek a megfelelő osztályra?
2016. jan. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!