Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvással vannak problémáim,...

Alvással vannak problémáim, mi segíthet rajtam? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy teljesen fel van kavarva a bioritmusom és ez nagyon kihat az életemre. Májusban voltam túl egy keményebb szakításon, előtte se voltam egy korán fekvő típus de ennyire nem volt vészes a helyzet. Nyáron szünet alatt alakult ki a rendszer, hogy minden nap reggel 7-8-9 ig ébren vagyok ha bulizni megyek akkor simán délután 3-4 vagy nem is alszom egyáltalán. Ezzel az a probléma jhogy ilyenkor ha lefekszem este 6ig ssimán alszom utána felkelek és mivel már kB este van kezdődik elölről az egész. Ezzel nem is lett volna gond a szünetben de szeptemberben elkezdődött az egyetem és konkrétan második hét végén sikerült először bemennem. Ma úgy mentem be hogy péntek délután 5 óta aludtam kB 6 órát. Eléggé ki hat ez az életemre de egyszerűen hiába próbálok lefekudni nem megy képes vagyok akar 2-3 órát is forgolódni a sötétbe. Arra gondoltam hogy elmegyek feliratok valami altatót ideiglenesen amég vissza áll a rend. Erre hol lenne lehetőségem? Vagy esetleg valami hasznos tanáccsal el tudna látni valaki?

2015. szept. 21. 19:51
 1/1 anonim válasza:

Nekem stresszél miatt volt ugyan ez. Aggódós biztonságkomekszusos srác vagyok.

Nekem az segített ha beszéltem pár haverommal vagy anyámmal elalvás elõtt. Illetve valamit olvastam. Valami hasznosat de nem tul gondolkodtatot.

Illetve a DM-ben lehet kapni egy "gyógyszert" ilyen zöld fehér kör alakú kicsi dobozban van. Az a neve,hogy ausfugelen nebenfelger vagy valami ilyesmi. Nyugtató hatású ha megkérdezed az eladókat akkor biztosan tudni fogják. Napi 2-6 kell szedni es szopogatni kell amig fel nem oldódik a nyálkahátyádon keresztül. Nagyon szar az íze de megéri!

2015. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!