Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan hogy beleun valaki...

QQriQ19 kérdése:

Van olyan hogy beleun valaki az életbe? Volt már így valaki közületek?

Figyelt kérdés
Lényeg a következő. Sehol nem találom a helyem, nem érzem jól magam. Nem szeretem a munkám a gyermekeimet csak ritkán látom. Édesanyám beteg, de sajnos nem tudok ott lenni mellette sem. Odahaza sem érzem jól magam már. Már a hazameneteleket sem várom úgy mint régebben. Párom nincs, sőt már vagy 6 éve nem volt senkim se. Viszont ha igazán belegondolok nem is vágyom már rá hogy legyen. Nem szeretek élni, gyakran gondolok arra hogy véget vessek az életemnek. Sajnos nem vagyok elég merész ahhoz hogy megtegyem és befejezzem végleg. Mit tegyek hogy újra élvezni tudjam az életemet?
2016. jan. 4. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az úgynevezett kiégés jelenségéről van szó. Angolul burnout. Az interneten írnak erről a kiégésről. Én is megízleltem hogy mi ez. Nekem az segített hogy felrúgtam még a munkahelyemet is és az önellátó, nyugdíjas szüleimhez költöztem a szülői házba. Ahol volt bőven időm a saját életem élni és nem gazdagoknak végzett értelmetlen munkából és csekkfizetésből állt az életem. És az évek során nem öregedtem hanem ahogy telt az idő, lélekben egyre fiatalabb voltam.
2016. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj emberek közé, keress társaságot, hobbit, pl sportklubot, de akár az interneten is lehet barátokra lelni. Legyél nyitott új partnerkapcsolatra, mert nagyon fontos a szerelem. Kereshetsz önkéntes szolgálatra is lehetőséget. Magányos vagy, még jó, hogy unod. Nézegess más munkahelyeket is, hátha szembejön veled egy érdekesebb.
2016. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!