Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikortól tekinthető valaki...

Mikortól tekinthető valaki alkoholistának?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés,megítélés kérdése.

Szerintem ha valaki minden probléma megoldására az italt választja és annyit iszik,hogy felejtsen.

Minden napra vonatkozóan.A lényeg,hogy úgy érezze szüksége van az italra.

2016. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


"Az alkoholizmus nem attól függ, hogy mennyit iszik valaki, hanem attól, hogy az ivás szokásként mennyire ivódott bele az életébe."


[link]


"...egyszerűen a részévé válik a napjainak az alkohol. A probléma ebben az, hogy az ember értékrend-változáson megy keresztül - a fontossági sorrendben előre kerül az alkohol -, de ő maga nem is érzi."

2016. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy ha nem tudja megállni, hogy ne igyon sokat.
2016. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es

Ezt most sláger idézgetni, de azért gondoljuk meg, melyik a neccesebb, minden nap meginni 2 korty sört (de tényleg kettőt), vagy össze-vissza, vagyis rendszertelenül átlag pár naponta (tehát kihagyásokkal), de minden ilyen nap 8 litert?

2016. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem divatból tettem be. Véleményem szerint egy toxikológus orvosnak kicsit nagyobb rálátása, tapasztalata, tudása van ebben a témában, mint itt a sok "szerintem" hozzászólónak. Így az, amit ő mond talán mérvadóbb.
2016. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!