Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szabad kérdezni egy...

Mit szabad kérdezni egy pszichológusról, amit meg is válaszolhat?

Figyelt kérdés

Múltkor voltam nála, kissé megfázott és szeretném megkérdezni, hogy hogy van (üzenetben).

Szerdán mennék hozzá, de nem tudom, hogy róla miket szabad kérdezni. Kicsit zavaros nekem, mert mindig ő kérdez, hogy hogy vagyok stb és én nem szoktam visszakérdezni.

Írhatok neki üzenetet, amiben megkérdezhetem, hogy jobban van-e már?


2016. jan. 10. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne írhatnál? Ezt nem hogy a pszichológusostól, bárkitől megkérdezheted. :)
2016. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem helyes és nem célravezető egy tárgyszerű kapcsolatot magánemberi szintre vinni, ahol gyengül az objektivitás.
2016. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj üzenetet, mert az valóban túlságosan személyes, de ha legközelebb találkoztok nyugodtan kérdezz rá. Ez nem iskola, hogy csak a tanár kérdezhet. A sikeres kezelés feltétele, hogy normális kapcsolatot építsetek ki. Ha ilyen egyszerű dolgot félsz tőle megkérdezni akkor szerintem van még min dolgoznotok.
2016. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!