Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TB alapon "működő" pszichológu...

TB alapon "működő" pszichológusról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sajnos pénzem nincs, így csak ez maradt. Elég sok negatívumot hallottam erről, de érdekelnének a tapasztalatok. (Én a bp.-i Péterfy Sándor utcai kórház pszichológusához tartoznék hivatalosan. Ott volt valaki?)

Rengeteg problémám van, és senkivel nem tudom megbeszélni, akivel meg tudnám, nem ért meg, egyre elkeseredettebb vagyok, így bármennyire is viszolygok attól, hogy idegennek nyíljak meg, lehet, hogy mégiscsak meg kellene próbálni.

Egyébként ez hogy működik? Kell kérni beutalót a háziorvostól, vagy csak felhívom őket, és kérek időpontot?

Mennyi idő jut beszélgetésre általában?


2013. dec. 11. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ingyeneshez járok. Először meg voltam ijedve, hogy nem lesz ugyanolyan, mint a fizetős. Féltem, hogy engem csak muszájból fog elvállalni és nem fog komolyan venni, de pozitívat csalódtam. 45 perc egy alkalom, de szerintem nem a háziorvostól kell kérni...
2013. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Menj el a háziorvoshoz, és kérdeuzd meg tőle, hogyan lehet ingyenpszichológushoz jutni. Mert itt mindenki csak beszél róla, de nem írja le, hogyan sikerült neki? Azt tudom, hogy TB-s pszichiáterek kiegészítő kezelésként "felírhatják", vagy kórházi kezelés alatt a kórház pszichológusát kell felkeresni, de egyébként hogyan lehet nem maszek pszichológushoz bejutni?
2013. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"sajnos pénzem nincs így CSAK ez maradt" Azt tudod, hogy ugyanazt végezték, mindannyian?

Én is ingyenes pszichológushoz járok, aki hihetetlenül rendes, segítőkész, más szerintem már rég elzavart volna engem a fenébe, mert inkább feladtam volna, de ő csak azért is nyüstölt, hogy de járjak el mégis, és milyen igaza volt! CSak ő a magándokikkal ellentétben nem azért nyüstölt, hogy több pénz folyjon be neki, hiszen én nem fizettem, páciens meg akad bőven...

2013. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja még egy: Nem tudom, ott hogy működott, ahol én voltam oda pszichiáter beutalója kellett, a pszichiáterhez viszont nem kellett beutaló, oda magamtól mehettem
2013. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*nem tudom ott hogy működik, ahol te vagy
2013. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most már szabin van a háziorvosunk, de majd megkérdem tőle, hogy hogyan is megy ez, és majd megírom.


Várok még további tapasztalatokat:)

2013. dec. 17. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Na sikerült kideríteni? Mi a helyzet?
2013. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt tudom ajánlani! Nagyon nagyon jó!

Kell beutaló, de el lehet menni úgy is felvételre, hogy nincs beutalód, és ha úgy döntenek, hogy a problémádon tudnak segíteni, viheted utólag is.

2014. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!