Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szinte bele vagyok betegedve...

Szinte bele vagyok betegedve hogy 30 éves leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet mert anyukám soha nem élhettek meg a 30. életévét? Úgy érzem mintha varázsütésre megvénülnék.

Szorongok, pánikolok, kétségbeesem. Miért?


2016. jan. 10. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy megérted a 30-at.

Nem vagy vén.

Nekem igazán 30 felett teljesedett ki az életem, minden szempontból.

Egyáltalán nem érzem magam öregnek már így a 40-hez közelítve sem. Egyébként meg relatív. Mindig lesznek olyanok, akikhez képest te fiatal vagy :)

2016. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi történt anyukáddal, hogy olyan fiatalon meghalt? A legtöbb embernek a harmincas évei a legjobbak, addigra már bölcsebb, és még mindene egészséges, erős. Mondja neked ezt egy 58 éves, aki a 93 éves apukáját ápolgatja. Édesem, örülj az életnek, a fiatalságodnak, az erődnek! Nemcsak a húszéveseké a világ---lallalaa...trallallla...de komolyan. Saját családod van már?
2016. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
beszélgess túlélőkkel.
2016. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!