Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Adhd-ra gyógyszer? Mik a...

Adhd-ra gyógyszer? Mik a mellékhatások, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A lányom 7 éves, most diagnosztizálták nála. Én otthon eddig semmit nem vettem észre, na de a másik gyerekem autista, szóval ahhoz képest igazán nem gáz, ahogy viselkedik.

Viszont a suliban jön a sok kudarc és ehhez a viselkedészavar. A pszichiáter szerint nagyon súlyos adhd, öngyilkos hajlamokkal, és ha nem adok neki gyógyszert, ha kamaszodni fog, mind elvesztünk.

(Ja, és természetesen ez mind az én hibám, de ezt már megszoktam az elmúlt években, amióta gyerekem van).

Mivel ez egy kábítószer, amit fel akarnak neki írni, én nagyon ellenzem, de sajnos a problémák úgy néz ki, hogy egyre rosszabbak.

Pszichoterápiára jelenleg nem hordom, egy nőhöz hordtam 1 hónapig, de azonkívül, hogy 10.000 f-tot kért el egy órára, nagyjából annyit tudott, hogy elmondta, hogy nem foglalkozom vele eleget, nem szeretem, nem dicsérem, és passzoljam már le az autistát valakinek, hogy a másikkal is tudjak foglalkozni. (Egyedül nevelem őket, a szüleim meghaltak). Szóval ez nem volt valami nagy segítség. Jövő héten kezdek egy másiknál, hát kiváncsi leszek.



2016. jan. 10. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy nem adsz neki tejet és glutént. Komolyan mondom.
2016. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Körzeti orvos, rendelőben, TÁMASZ gondozóban ingyen van! Okosan teszed én sem adnék a gyerekemnek mérget!
2016. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tejet eleve nem nagyon eszik, mert fáj a gyomra tőle.
2016. jan. 11. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Sportol?
2016. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Suliban viszik őket úszni, van heti kétszer néptánc is. Tudom, hogy kéne vinni, de én nem tudom megoldani, a másik gyerekem is problémás, vele járunk heti 2-szer fejlesztésre este, a lányommal meg heti egyszer pszichológushoz, nekem még egy sport nem férne bele. Amiket meg itt vannak, heti 2*2 óra, szerintem az neki sok is lenne, még kicsi hozzá.
2016. febr. 2. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos probald meg.Hatalmas teherbirasunk tud lenni.Kuzdosport?
2016. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!