Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismer valaki jó és olcsó...

Ismer valaki jó és olcsó pszichológust?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, aki tud kezelni depressziót, esetleg online is vállal mivel nem pesti vagyok. 10ezer allat.

Az is érdekelne, hogy nektek milyen tapasztalatotok van. Segített, vagy igazából nem ér sokat?

22F



2016. jan. 12. 07:37
 1/3 anonim válasza:
58%
Semmit nem ér! Vagyis hàt ez igy hirtelen felindulàsbòl... Én megbàntam hogy felkerestem egyet,azota is jàrok,de én speciel nem ajànlom
2016. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "pszichológus" egyetemi végzettséget takar. A terápiához ez kevés, akkor kezelhet, ha terapeuta képzettsége is van. A kezelés akkor lehet eredményes, ha terapeutához jártál/jársz.

A mélylélektani terápia (KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, Rossi, stb.) sokat segít, többnyire gyógyuláshoz is vezet.

2016. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 dolgot megoldottam, aztán elkezdett önkényesen mindent "megoldani", amire egyáltalán nem kértem. A végére mindent úgy összekavart, hogy majdnem kinyírtam magam (előtte soha nem volt szuicid gondolatom, késztetésem). Nekem nem volt jó tapasztalatom, ezért ajánlani sem tudom.
2022. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!