Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pomodoro technikáról vélemények?

Pomodoro technikáról vélemények?

Figyelt kérdés
Használjátok ezt a technikát időbeosztáshoz segítségnek? Mik a vélemények és tapasztalatok?
2010. márc. 26. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ismerem. mi az?
2010. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt olvasható róla egy rövid, magyar nyelvű összegzés.

2010. márc. 26. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
köszi!
2010. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam. 2-szer csináltam végig, sikeresen. Azt azért nem hiszem, hogy ezt egész nap tudnám csinálni, de ha valami nagyon sürgős dolgom akad, de nincsen hozzá kedvem, akkor valóban hasznos, mivel nem azon görcsölök, hogy "te jó ég, mikor leszek végre készen ezzel?!", hanem azzal tudom nyugtatni magam, hogy "ha ezt sikerül befejeznem, akkor pihenhetek egy kicsit".

Szóval köszi az ötletet, pont jókor jött, egy hónap múlva ugyanis lesz pár vizsgám - és így talán egyszerűbb készülni :)

2010. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

@ 20:30

Én sem most hallottam róla, illetve van egy kb. 150 oldalas illusztrált, részletes leírása (angolul), és ahhoz jutottam hozzá most. Így jött az ötlet, hogy megkérdezzem, van-e más valaki, aki szintén ismeri és esetleg használja is.

Nemrég kezdtem el olvasni ezt az említett e-book-ot.


Egyébként én sem használom minden teendőm elvégzéséhez, hanem valóban az úgynevezett "nemszeretem" dolgok végzésénél alkalmazom.


Illetve még az is jó benne - szerintem- hogy egyénre lehet szabni, ki mit használ belőle.


Érdekelne, hogy pl. a vizsgaidőszakban valóban használod-e majd, és milyen lesz az eredménye. :)


Köszi az eddigi válaszokat!

2010. márc. 27. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! megtennéd,hogy elküldöd nekem az ebookot?x
2010. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

05-26 21:42-kor írónak:


Privátban el tudod küldeni az e-mail címedet, hogy hova küldjem a könyvet, leírást?

Köszi!

2010. máj. 29. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!