Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy autista ismerosom,12...

Van egy autista ismerosom,12 eves fiu, aki imad olvasni es kivulrol tudja a csillagokat, bolygokat, stb. Arra gondoltam, veszek neki egy, a bolygokrol szolo konyvet. Jo otlet?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 23:50
 1/4 anonim válasza:
77%

Persze, hogy jó, nem értem a kérdést. :D

Miért ide?

Miért is, egyáltalán?

Amúgy érdekes gyerek lehet :)

2016. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Az autisták esetében gyakori jellemző, hogy bizonyos témák jobban érdeklik őket és szeretik kiművelni belőle magukat. Nagyon fog örülni még több tudásnak a szívének kedves dologról.
2016. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy a francba ne!

Én hogy örültem volna anno, ha a speciális érdeklődési területeimet segítik, és nem elnyomni próbálják.

Egy autista.

2016. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, jó ötlet, csak arra vigyázz, hogy milyen könyvet választasz. Valószínűleg egy átlag tizenéveseknek szánt könyv ebben a témában már kevés lesz neki, inkább valami ritkábbat vagy tudományosabbat keress.

Anno nálunk is az volt, hogy anyámat hülyének nézték, amikor szerintük túl "tudományos" könyvet akart venni a 10 éves gyerekének de ő tudta, hogy a korosztályomnak ajánlott könyveket már 5 évesen kiolvastam (és kívülről vissza tudtam mondani).

(szintén auti)

2016. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!