Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha én 20 éves vagyok, probléma...

Ha én 20 éves vagyok, probléma nélkül szedhetem a Ginkgo XC készítményt? Ha igen, meddig ajánlott szedni?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]

Mostanában nehezen koncentrálok és eltompultnak érzem magam. Úgy olvastam ez segíthet, de nem vagyok abban biztos, hogy ilyen fiatalon is szedhetem e. Azt írja, hogy napi 1 kapszula az ajánlott. Arról viszont nem találtam információt, hogy meddig érdemes, így fiatal szervezettel rendelkezve.


Minden segítséget nagyon köszönök előre is!



2016. jan. 17. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és mond el neki a panaszod, és kérdezd meg tőle, hogy javasolja e, ennek a szernek a rendszeres szedését, vagy bármi más szert? Tudod ezeknek a vény nélkül kapható csodaszereknek is van ám hatásuk, és lehet, hogy nem az, amit te várnál tőle. Még a vitamin is ártalmas lehet, ha feleslegesen, és túl sokat szedik.
2016. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!