Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Állandóan gyengének érzem magam, csak feküdni van kedvem, nincs kedvem kimozdulni sehova. Régen imádtam menni bárhová, sokat jártam bulizni, kikapcsolódni, most csak itthon gubbasztok, nem jó csak a szobámban. Ha csak vendégségbe megyünk rokonokhoz, az is nagy erőfeszítésembe kerül, és mikor vendégek vannak nálunk is azt érzem, hogy nem bírok köztük lenni, mert fáradt vagyok és aludni akarok. Imádtam olvasni, sütni, filmet nézni, már ez sem köt le. Unatkozok film közben, a könyveket 10 perc után félrerakom, aludnék állandóan. Aggódom a jövőm miatt és csúfnak és szörnyen nehéznek látom az életet, de nem érzem magam egész nap szomorúnak. Ez depresszió vagy esetleg valami fizikális probléma is lehet?
2016. jan. 19. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Google keresőt nézd meg! Szerintem amröl írsz az melankólikus állapotra hasonlít és nem depresszio.

Ne aggodj nincs semmi komoly gond, sok ember szokta magát hozzád hasonlóan érezni. Ez az érzés mulandó állapot.

2016. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!