Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

Nincsenek barátaim... Igen, egy sem.

Nincs kedvem semmihez... Nem tudok elmélyülni semmiben sem.

Folyamatosan fáj a fejem, félek mindentől, magányos, szomorú vagyok. Ez megy már évek óta...

A koromról annyit, hogy kiskorú vagyok éppen ezért anyámhoz fordultam segítségért, de ő azt mondta nem tudok mit csinálni, ez önsajnáltatás és nem lesz tőle semmi se jobb. Hogy igazából nincs semmi bajom és tegyem a dolgom. De egyszerűen nem megy. Mert olyan opció nincs, hogy nem csinálom meg a feladataim stb.

Valaki tudna segíteni? Mármint azon, hogy mit tegyek, mit kezdjek el, mire gondoljak.

Nem mástól várom a csodát.

Már az öngyilkosság gondolata is foglalkoztatott/tat, egy két éve.

Depressziós vagyok?


2016. jan. 17. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg az iskolapszichológust első körben.
2016. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz,iskolapszichológus. Aztán anyust sem árt elküldeni...
2016. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már járok pszichológushoz....
2016. jan. 17. 12:01
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát jó.

Azért köszönöm

2016. jan. 17. 12:41
 5/8 anonim válasza:
Ha jársz pszichológushoz és nem segít, akkor nem a megfelelő emberhez jársz. Tedd fel neki is ezeket a kérdéseket, hogy hogy tudnál javítani a helyzeteden. Olyan nincs, hogy valakinek nem lehetnek barátai, te is megtalálod majd a hozzád illő embereket:) Próbálj olyan emberekkel beszélgetni, akik veled hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek. Iratkozz be valami sportra, táncra, keress valamilyen szakkört. Indíts blogot, készíts videókat youtubera, bármi. Legyél nyitott mindenkivel és találni fogsz valakit, aki nyitni fog feléd:) Ne félj bárki felé is kommunikációt kezdeményezni, mert nincs rá okod, az emberek sokszor mogorvának tűnnek, de mélyen belül mindannyian ugyanúgy emberek vagyunk, akik vágynak az emberi kapcsolatokra:) Kitartás és menni fog!!!
2016. jan. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jan. 24. 18:37
 7/8 Fanni27 válasza:
Figyelj. Az egyik osztálytársam első osztály óta ki van közösitve, nincsenek barátai, de ez ellen nem tett semmit. Aztán elkezdett barátkozni másokkal és mostmár vidám és vannak barátai. Én néha úgy éreztem hogy egyedül vagyok, de nem. Itt vagyok a barátnőjével, akivel eszméletlenül Különbözunk és mégis legjobb barátnők vagyunk. Érdeklődj a világ után, és baratkozz másokkal. Hallgass zenét és gondolj arra amiért érdemes élni pl.:szuleid, testvered ha van. De az öngyilkossag nem old meg semmit, és gondolj arra megkora traumát okozol ezzel másnak. ja és ajánlom a Don't do it című számot.
2016. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fanni27 válasza:
*barátnőmmel
2016. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!