Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hívjuk azt a betegséget...

Hogy hívjuk azt a betegséget mikor az alany nem létező világokat hoz létre és bennük él?

Figyelt kérdés
Nékem egy introvertált analitikus gondolkodó,ki már gyerek kora óta rendelkezik ezen tulajdonsággal. Magában az úgy nevezett efektus jelenléte nem zavararó,mivel életem zavaró régebbi tényezői (antiszocialitás,kirekesztés az iskolai társadalomból eltérő beszédstílusom és világlátásom miadt) mellet ez a leg kedvesebb dolgom az életemben. Életkorom 16,nem rég töltöttem be. Mint fentebb említett analitikus személyiségem miadt csak a betegség nevére vagyok kíváncsi. A dolgok orvosolására már megtettem az óvintézkedéseket, és elmentem pszihológushoz, pszihiáterhez.

2016. jan. 23. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem betegség ha valaki a saját maga világában él.

Nincs ezzel semmi baj,valami kell,hogy túléld ezt a "világot" mert sokan azért őrülnek bele mert nem bírják elviselni. Abban élsz amiben szeretnél! Esetleg ha túl erősek az inverziók a saját magad alkotta világban pl a játékok alkotta világban szeretnél élni akkor ez problémás lehet,tudd a határokat azért!

2016. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha az emberünknek. Pszihomókushoz kell járnia ott már gond van. Kedves #1.
2016. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen akartam is mondani.
2016. jan. 26. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben írónak, rossz esetben skizofrénnak.
2016. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó volt a tippem. Az egyetlen probléma az írással, hogy az agyam hamarabb "fanfictionon"-öket alkot mtint teljes értékű világokat; és ha mégis megtörténne az új univerzum jelenléte,akkor maga a világ nagyon elvont lenne sablonos karakterekkel, hisz még csak pár éve keztem el tanulmányozni embertársaim viselkedéseit.
2016. jan. 30. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajrá
2016. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!