Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt a fajta betegséget hogyan...

Ezt a fajta betegséget hogyan hívjuk?

Figyelt kérdés
Nos nekem már több éve fenn áll ez a dolog,úgy kezdődött hogy egyszer jöttem haza fociról és este egy picit elkezdett vérezni az orrom amitől úgy rosszul lettem hogy bekellet vinni ügyeletre de mire be értünk nem volt semmi bajom normalis vérnyomas stb.aztmondták valoszinu egy panikroham volt es,le is zárták vele. Azóta figyelem a szív veresem betegesen ha felgyorsul elkezdek rosszul lenni stb utazni egyedül meg szinte nem is merek félek attól hogy rosszul leszek útközbe most hogy meleg van szinte ki sem merek mozdulni ez nem normális szerintem,pedig az életemre nem lehet panasz barátnőm van,elvileg boldognak kéne lennem.valamilyen szinten el vagyok hizva amiatt is felek hogy,biztos szivbeteg vagyok es attol leszek rosszul de nemhinném mert az EKG-m az normális volt bár a vérnyomásom mindig magas volt az orvosnál mert ott is pánikolok hogy biztos magas lessz.otthon csuklos vernyomásmérővel pedig sose kapok magas értéket. Nemtudom mit tegyek.
2015. aug. 14. 01:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és emiatt nagyon nehezen alszom el,nemtudom megkülönböztetni a Fáradtságot a rosszul léttől ez így hülyén hangzik de így van,már elegem van ebből az életből hogy mindentől fosok és hogy mindenki lustának tart pedig mennék én bejárni az országot de nem merek..
2015. aug. 14. 01:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valami pánikbetegség féleség lehet, vagy ahhoz hasonló, szerintem, de csak tipp, nem vagyok orvos.
2015. aug. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,nekem egyáltalán nincsenek öngyilkos hajlama,pont az ellenkezője hogy félek a haláltól,hogy lehet ezt kezelni? Nem akarok gyógyszerektől függeni.
2015. aug. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!