Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 1-2 szem 0,25-ös Frontinr...

Napi 1-2 szem 0,25-ös Frontinra még nem lehet rászokni?

Figyelt kérdés
ugye? nem olyan nagy mennyiség ez...
2016. jan. 25. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
De igen!
2016. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Áruld már el nekem, hogy minek napi szinten szedni? A frontin nem tik-tak, hogy ész nélkül szedjed.

Arról nem is beszélve, hogy egy idő után már semmi hatása nem lesz, mert a szervezeted hozzászokik. Ha fáj valami akkor menj orvoshoz, és ne a gyógyszert tömd magadba

2016. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mysterymoon válasza:
A kérdés, hogy miért szeded? Orvos írta fel? Nem ajánlatos csak azért szedni, mert esetleg nehezen alszol el vagy ideges vagy! Ezt csak orvos (leginkább pszichiáter) írja fel, és igen, rá lehet szokni sajnos elég könnyen!
2016. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Orvos írta fel
2016. jan. 25. 17:45
 5/12 A kérdező kommentje:
napi 2x 3 szemet...
2016. jan. 25. 17:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Először egy proktológus írta fel végbélgörcs miatt (mint izomlazító, és amúgy tényleg hatott mert valószínűleg idegi alapon volt az egész), utána pedig a háziorvosom is ajánlotta, hogy az idegi állapotomra tekintettel néha nyugodtan kapkodjak be 2-3 szemet. Idegileg kivagyok készülve (többször volt már sírógörcsöm valamint közben a földön is vergődtem miatta, ezt nem tudom valamiféle roham volt e vagy sem..), és a problémát nem tudom megoldani, mivel az apám az.
2016. jan. 25. 18:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ideje lenne már egy pszichológust felkeresnem de úgy érzem, hogy ha a probléma gyökere kezelhetetlen, fölösleges az egész....
2016. jan. 25. 18:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy szükséged van-e rá, de nagyon nehéz leszokni róla, az biztos.
2016. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amikor kezdődik az elmebetegség itthon (sajnos már mindennapos) már nem bírom kezelni, régen tudtam, nem borultam ki tőle, de az évek során gyenge lettem úgy érzem. Valamint ilyenkor sokszor előjön a végbélgörcs is ami igen kellemetlen tud lenni... szóval nem tudom mit kéne tennem. Úgy döntök, ha nagyon nagy a balhé beveszek pár szemet, hogy kizárjam magamat belőle, de lefekvés előtt már nem fogok (igaz segített abban, hogy ne ébredjek fel éjszaka szinte minden neszre)
2016. jan. 25. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha orvos javasolta, akkor ne meditálj rajta. Vannak betegségek, amikre egy életen keresztül kell szedni ugyanazt a gyógyszert. Különben miért baj, ha rászoksz, ha olyan bajon segít, ami sokkal roszabb
2016. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!