Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Könnyebb a rivotrilt letenni...

Könnyebb a rivotrilt letenni frontinra váltás mellett? Könnyebb Tegretol mellett csökkenteni a benzodiazepint?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a rivóról frontinra váltás segíthet-e. Szerintem a Tegretol könnyítheti a helyzetet. A nyugtató megvonás járhat ingerlékenységgel, dühröhamos, feszült állapottal, alvászavarral, amit a Tegretol "lefoghat". Orvosodat lenne érdemes ezzel kapcsolatban kérdezni.
2016. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rivotrilról nagyon nehéz leszokni, de sokan úgy gondolják, hogy a frontinról, vagy akármelyik benzóról sem sokkal könnyebb, így én úgy gondolom, hogy ne kezdj el más cuccot szedni mellette. Én 12-edekkel csökkentettem az adagot, így is komoly panaszaim voltak nagyjából 4 napig minden csökkentés után, 1-2 hétig kell tartani a csökkentett adagot, utána megint elhagyhatsz egy 12-edet, vagy akár tizedet, ez a mennyiségtől is függ, hogy mennyit szedtél alapból.
2016. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mennyiről jöttél le mennyi idő alatt?
2016. jan. 6. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Én rászoktam régen, kegyetlen volt lejönni róla. Arra emlékszem le se tudtam szokni egy pszichiáter segített, talán mintha szedtem volna még mellé mást is. Lehet pszichiáter nélkül nem is fog menni. Mondjuk a dózistól is függ minél nagyobb dózisban szeded annál nehezebb lesz. Hirtelen abbahagyni meg nem szabad.
2016. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre egy harmaddal szedek kevesebbet, ezt nagyjából három hónap alatt tettem le.
2016. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most mekkora adagot szedsz? Mióta kapsz benzót? Kitartást kívánok a leszokáshoz!
2016. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az adagom 3-szor fél volt naponta a 0,5-ös rivóból, így most 2 felet szedek, de továbbra is naponta 3 részre elosztva. Ez egyébként nem egy túl nagy adag, de nagyon nehéz a leszokás még ennyiről is, a sikerélmény csak annyi, hogy viszonylag tisztábban látom a dolgokat, nem vagyok annyira tompa.
2016. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De mégis, hogy tudsz 0,75-öt 1/12-el csökkenteni? :)
2016. jan. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!