Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel javíthatnék a hangulatomon?

Mivel javíthatnék a hangulatomon?

Figyelt kérdés
Ma délután rossz hírt kaptam,egész délután csak sírtam és sírtam.De még mindig nem sírtam ki magam teljesen, érzem hogy még sokat fogok.Nagyon rosszul vagyok lelkileg.Valamivel javíthatnám a kedvem?
2010. márc. 28. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz vmi poénos videót neten. Vagy verj el egy jókora dzsót.
2010. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én ilyenkor megnézek valamilyen filmet, vagy megpróbálok olvasni, de ha az sem segít, akkor korábban lefekszem. Bár szerintem ilyen esetben jobb, hogyha kisírod magad, és akkor holnap már nyugodtabb napod lesz..
2010. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sírtam.Nagyon sokat, egész este.Most nem tudok sírni annyit sírtam már :S.Este be is lázasodtam.De jól esett sírni.De még mindig sírnék, majd felhívom valamelyik barátnőmet hogy jöjjön át hadd sírjam ki magam.
2010. márc. 29. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!