Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ideggondozó és a pszichiátr...

Az ideggondozó és a pszichiátria ugyanaz, ha nem mi a különbség?

Figyelt kérdés
pánikbetegség miatt beutalót kaptam az ideggondozóba, mindenki mást mond hogy az ugyanaz e mint a pszichiátria. kiket kezelnek itt? nagyon megijesztett ez a dolog, remélem ez hogy beutaltak nem azt jelenti hogy bolond vagyok? vagy csak túlspilázom?

2016. jan. 31. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A különbséget nem tudom,de ettől nem vagy bolond.Én öngyilkosságot hangoztattam,beakartak vinni,ettől nem vagyok bolond. Attól hogy valakit kezeltek pszichiátrián,nem jelenti az hogy bolond. Megusztam hogy bevigyenek,de ettől nem tarom bolondnak magam,te se vagy az :)
2016. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az "Ideg gondozóban" van elhelyezve a neurológia ( ideggyógyászat), a pszichiátria, és a pszichológia. Ez három különböző szakterület. A pánikbetegséget elsődlegesen a pszichiáter vizsgálja, és látja el gyógyszerrel, és ő utalhat ki neked pszichológiai kezelést is.
2016. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!