Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezelhető egy összetett...

Hogyan kezelhető egy összetett mentális zavar?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy időnkét kihülök és hosszú ideig pszichopata vagyok. Ez akkor van ha ki oldódom és ujra fel zaklat valami aztán ujra be cseppenek abba az érzéketlen hideg világba. Olyankor képes vagyok el nézni akár a családtagjaim halálát hideg vérrel. Tönkre megy a baráti köröm stb. De egyúttal jobb a memóriám is és okosabb vagyok olyankor. Először azt hittem hogy két személyiségem van de ez valami más. Kicsinek aranyos érző gyerek voltam de aztán kihültem azoktól a dolgoktól amiket láttam. Nem vagyok tudat hasadásos beteg de nehezen dolgoztam fel a más világ rejtelmeit. Nagyon nehéz ezt így le irni mert ezt csak átélve lehet megérteni. A lényeg hogy van erre valami megoldás? De az öngyilkosságon kívül

2016. jan. 31. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mind a szerotonin szint felbillenéséhez kapcsolható szerintem, csak nálad nem sima depressziót okoz. Ez magyarázza a teljesítmény ingadozását is.

Ajánlom a nevető jógát, sok nevetés , vígjátékok, sorozatokat, de a sportot és a háziállatokat is! Meg úgy egyáltalán az állatok közelségét pl lovak

1, Bízz meg az orvosokban és menj el egyhez.

2,egy ismerősöm is ilyenben szenved, sőt még ki is oszt gyakran amitől teljesen ki lehet bukni.

3, nyugtatók közül egy neves pszichológus az anxiront ajánlotta nyugtató gyanánt mert teljesen mellékhatás mentes.

4, Memória, koncentráció: sajnos az nem javul, de a nyelvtanulás segít rajta!

2016. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!