Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha Xanax-ot szedek milyen...

Ha Xanax-ot szedek milyen mellékhatásokra számítsak?

Figyelt kérdés
Szorongásra írták fel...
2016. febr. 12. 13:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Beszélj pszichológussal vagy pszichiáterrel s ne szedd a Xanaxot ha nem akarod! Ha kibeszélitek a problémát talán nem kell gyógyszer. Egyébként a "nyom a mellkasom",vagy fáj a fejem" ugyanolyan rémisztő tünet mint a tiéd, a pánikbeteg sem tudja hogy nem szívinfarktus vagy agyvérzés játszódik le benne mikor rosszul van. S ott is a "tudat" beteg.
2016. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Semmilyen mellékhatásra nem kell számítanod, ha nem túl nagy mennyiségben szeded, pl naponta össz max 1 mg.
2016. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Az antidepreszáns neve coaxil.(ez okoz hízást) legalábbis nálam.A pisiléssel kapcsolatban,én pl piacon ha vagyok és állnak a piszuárnál akkor inkább bemegyek az angol wc-be.Ott csak én vagyok.Általában meg zenék halgatok piacon,és így nem zavar senki,és semmi.
2016. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja,és minden ember szokott pisilni.Én csak azért csinálom így mert pár alkalommal volt olyan,hogy át nézett a (farkamra) egy-két ember.Na mondom az én pötyörőmet ne nézegessék :D Ezért csinálom így. :)
2016. febr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én akkor sem tudok,ha nincs a közelben senki,de bennem van a tudat,hogy idegen helyen vagyok.

Már gyerekkorom óta.


Hidd el,olyankor mikor már kb 1 liter vizelet van benned az sem érdekelne,ha egy focistadionnyi ember nézne,csak jönne ki.

De akkor sem indul meg.


Én a legsúlyosabb esetek közé tartozom.


A szorongásoldók magát a tudatot nem szabadítják fel.


Az ilyen gyógyszerek azoknak jók,akik pl pánikbetegek,és nem mernek buszra szállni.Bekapnak egy gyógyszert és addig nem érzik magukat rosszul.

2016. febr. 13. 11:03
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Ma reggel mint írtam eszembe jutott a "problémája" ma napközben is eszembejutott,és most este is ránéztem,hogy hogyan halad a dolog.Nézze megmondom őszintén amikor az életemben probléma volt akkor én itt írtam le,és válaszoltak.Ön ugyanúgy megmarad anonym,mint ahogyan itt is anonym. [link]
2016. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miután beírta a nevet pl Géza,és adott témát a kérdésnek,és leírta 1000 karakterben a gondot,témának,csak a szorongást kellene beállítania mert ez szorongás.Ezt csak azért írom mert muszáj legalább 1 témát bejelölnie.
2016. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Semmi jóra ne számíts... Személyes tapasztalatom az h agresszívá válsz tőle és depresszióssá.
2016. febr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen jellegű problémám, idegenhelyen én sem megyek el wc-re, irtózom a kórokozóktól. Erre szerintem hülyeség xanax-ot szedni.

Egy alkalommal bevettem 4 db 0,5 mg-os xanaxot és nagyon tompa lettem tőle.Egy fél nap elment az életemből, olyan szinten belassított.

2016. febr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!