Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 Hónapja zúg-cseng a fülem ....

3 Hónapja zúg-cseng a fülem . Szedtem keringésjavítót, de semmi javulás . Volt teljes kivizsgálás, fülészet, ct, vérkép. Minden Ok . Elmúlik valaha? Járt már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

#fülzúgás #Fülcsengés .
2016. febr. 15. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg valamilyen szinten meg fog maradni. Ha éjszaka (csendben) zavar, aludj halk zene mellett
2016. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jaja85 válasza:

Az okát kell megtalálni. Menni kell utána mert a fülzúgásnak több száz oka lehet... gyógytorna, masszázs, akupunktúra... mindent ki kell próbálni ha nagyon zavar. A fülcsengés általában halláscsökkenéssel jár ezért nem szabad elhanyagolni és várni a csodát. Egyébként figyelni kell arra, hogy mennyi vizet iszol (3-4 liter/nap), vitaminok, keringésjavítók és sok mozgás.


Akinek zúg a füle az azonnal menjen fül-orr-gégészhez és kérjen hallásvizsgálatot. A szakrendelésen nem foglalkoznak Veled így nem szabad hagyni Magad! Ha más nem akkor magán dokihoz kell menni ugyanis a fülzúgás az esetek többségében halláscsökkenéssel jár, ami a tünetek jelentkezésétől számított 10 napon belül szteroidos kezeléssel még jól kezelhető.

2016. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó jól írta.

Kérdező, voltál kórházban nootropil infúzión?

2016. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Sziasztok nekem is hasonlo bajom van 17/L

Vagyok januartol zug a fules cseng sipol stb ahogy a kerdezo is irta...

Kb 5eve h mindennap kiveve hetvegen 40percig hallgattam zenet buszon oda vissza az 80perc kb 3evig, majd 2evig oda vissza 45percet kb max hangeron rosszul vagyok ha tavolsagin hallgatnom kell az undorito emberek siralmas eletet es hogy marika neninek ki halt meg oke reszvetem de leg elolre hallani inkabb fulest bedugtam es kesz...

Mellesleg keves vizet iszom sot nagyon keveset kb 1 litert egesznap

Valoszinu hogy azert cseng mert csokken a hallasom vagy a vizhiany?vagy mind ketto?

2016. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csökkent a hallásod, a hangerő és a napi rendszeresség miatt nem meglepő.

A kevés víz rossz a keringésnek, de anélkül is megsérült volna a füled.

Ha nem akarod, hogy romoljon, akkor hagyd abba. Van fülbe dugós fülhallgató, azzal zene nélkül is kizárhatod az utasokat. Vagy rendes füldugó.


Én bemennék a kórházba infúzióért.

2016. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem vagyok aza tipus aki egybol rohan dokihoz anyukamnak mondtam mi bajom van azt mondta hogy majd elmulik

(minden betegseget megfazast is fel valrol veszi)

Es egyedul nem akarok elmenni nem erzem magam talpra esettnek hogy elmenjek egyedul ..... Tea fa olajjal bekenem neha hasznalgat de nem nagyon..

Utolso elotti voltam

17/L

2016. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 itt vagy még? Mi lett?
2016. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én a télen hanyattestem, és rendesen bevertem a fejem a jeges járdába. Mentő, kórház, CT, mehet haza, nincs semmi baja..

pár nap múlva elkezdett csengeni a (mindkét)fülem..nagyon erősen cseng, de nem tud senki segíteni.


azt mondják a hozzáértők, hogy sosem múlik el...de hogy mitől van, azt senki nem tudja.

2017. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló! Hogyhogy nem tudják, mitől van? Az első mondatodban ott a nyilvánvaló oka. A webbeteg.hu nevű oldalon feketén-fehéren le van írva, hogy a fejet ért traumák, sérülések is okozhatnak fülzúgást.
2020. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!