Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek nagy lehet a baj?...

Szerintetek nagy lehet a baj? Vagy egyszerűbb a megoldás, mint én gondolom?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy az elmúlt évben, úgy érzem, rengeteg helyzetben lelkiismereti okokból nem arra hallgattam, ami valóban jó lett volna a szervezetem és idegrendszerem számára. Nagyon sokáig kimerült voltam, ingerlékeny ezáltal és belecsúsztam egy hipohondriás időszakba. Minden pszichoszomatikus tünet mellé szervi bajt párosítottam. Ennek az lett az eredménye, hogy totál kikészült az idegrendszerem 1 év alatt, tele lettem komplexussal, szorongóvá váltam, elvesztettem a páromat, nem tudtam csinálni az egyetemet... Teljesen egyedül érzem magam a gondjaimmal, itthon ülök és "magammal társalgok", továbbra is keresgélem magamban a hibákat, továbbra is félek, hogy ez után milyen pszichiátriai betegségem lett. Lehetséges egyáltalán, hogy egy egykor egészséges felfogású ember 1 év alatt megbolonduljon és gyógyszer hozná csak rendben? Vagy én tudnám magamat rendbe hozni csak? Nincs semmi dolgom, itthon ülök, nehezen lépek túl a történteken, továbbra is csak az a hobbim, hogy a múltat elemezgetem, mi minek a tünete volt és most is, hogy mi minek a tünete... Kezelésre szorulok szerintetek? Vagy egyszerűen egy hisztis ember lettem?
2016. febr. 15. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne a betegségekre gondolj, hanem a lehetőségekre, hogy mit tudnál csinálni.
2016. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 15. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom,közhelyes lassan, de menj pszichológushoz. Az egyfajta öngyógyítás külső segítséggel,de mégsem gyógyszeres. Barátnőm hasonló helyzetben volt,kilábalt belőle, pszichológussal...
2016. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A semmittevésbe valóban bele lehet őrülni.
2016. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így tevékenykedsz, akkor miből élsz meg egyáltalán? Vagy erre nincs gondod? Mert akkor könnyű...
2016. febr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!