Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szálas teák elkészítéséhez...

Szálas teák elkészítéséhez létezik valami egyszerűbb megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a szálas teákat, csak néha gyorsan kell lefőznöm ezt-azt és csomó idő megy el azzal, hogy leszűröm szűrővel, öntögetem meg kitisztítom az edényt, stb. és arra lennék kíváncsi, hogy létezik-e valami olyan háló vagy valami filterszerű valami, amivel egy mozdulattal ki tudom szedni a teafüvet az edényből?

Tudom, egyszerűbb lenne filteres teákat vásárolnom, de a gyógyteák szerintem hatásosabbak szálas kiszerelésben, úgyhogy mindenképp szálasat szeretnék továbbra is inni.

Ha van ilyen, akkor ezeket hogyan tudom boltban kérni? Esetleg linkelnétek ilyesmit? Köszi előre is!


2012. okt. 31. 09:03
 1/1 anonim válasza:
Tea tojàs,vagy sima filter,ezeket bàrmelyik nagyobb bevàsàrlò központban lehet venni,vagy ahol a teafüvet veszed,valòszínüleg ott is àrulnak.De akàrmelyik "olcsò"100ft-os boltban is szokott lenni.vagy vannak eleve olyan bögrèk,kancsók,amiben van szűrő,amit csak ki Kell emelni.
2012. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!