Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami baja az alábbi...

Van valami baja az alábbi embernek? Elég furcsán viselkedik.

Figyelt kérdés

Az egyik csoporttársamról van szó az egyetemen. A làny külsőleg és belsőleg is elég fura.

A külseje amiatt, mert nagyon nem ad magára. Folyton zsíros a haja és nem zavarja. Mikor még jobb idő volt és térdnadrágban járt, látni lehetett hogy a lába is szőrös. A menése is elég fura, lóbálja a kezét össze-vissza.

Belsőjével már több gond is van. Nem valami okos lány, sőt kifejezetten buta. Az összes zh-ja rosszul sikerült, az érettségije is rossz lett és helyesen sem tud írni. De ami a legvészesebb, hogy állandóan magában beszél és folyton grimaszol. Nem barátkozik senkivel, és ha nem muszáj ülni akkor inkább áll és figyel mindenkit.

Egyébként az önbizalmával nincs gond, sőt kicsit nagyképű és teljesen olyan, mintha nem lenne tudatában annak hogy mennyire kitűnik és mennyire nem veszik jó néven a többiek azt, hogy ennyire nem ad az ápoltságára


Én nem akarom elítélni, nem is bántom, amiket leírtam azok tények és csak az érdekelne, hogy van neki valami baja?


2016. febr. 17. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Autizmus.
2016. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet pszichés betegsége, állapota. De így látatlanban eldönteni, ötletbörzét tartani nem érdemes, még a leírtak ellenére sem.

Láttam már olyan beteget, akiről senki nem mondta volna meg, hogy pszichiátriai diagnózisa van és olyat is láttam, aki eléggé lestrapált volt, meg kissé fura, de semmilyen pszichiátriai diagnózist sem kapott.

Talán vágyik arra, hogy valaki végre megértse őt, ne utasítsa el, ne diszkriminálja semmiért, közeledjen hozzá, a közössége befogadja, stb. ...ki tudja. Egy-egy ilyen közeledés sokszor csodákat tehet.

2016. febr. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!