Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek mi volt az legnagyobb...

Nektek mi volt az legnagyobb gyerekkori traumátok?

Figyelt kérdés

Nekem:

8 évesen láttam egy halott embert az utcán feküdni

10 éves voltam mikor kódolták az MTV-t (ott toporzékoltam)

11 éves voltam mikor mamám infarktust kapott és a konyhában fekve találtam rá suliból hazajövet


ez a 3 élmény volt az ami akkor sokáig bennem volt (Az MTV nem vicc, azon nőttem fel, cartoon network és társai nem érdekeltek)



2016. febr. 18. 21:39
 1/2 anonim válasza:

12 évesen átélni, hogy egy közeli barátom balesetben meghal gyakorlatilag pár lépésre tőlem. Az sem volt túl vidám, amikor évekkel később a bírósági tárgyaláson újra fel kellett idézni mindezeket mint beidézett tanúnak.

Azt hiszem ehhez fogható más trauma nem ért gyerekkorban. Nehéz az ilyesmikkel mit kezdeni és elég sok év, mire az ember ténylegesen fel tudja dolgozni és "normális" emberként élni az életét a múltjával együtt. Gondolom mások is hasonlóan vannak az ilyesmikkel, a sérelmekkel, traumákkal és emlékekkel.

2016. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6 évesen a Walt Disney rajzfilmek (vagy az Őslények országa című rajzfilm) egyedül nézése.

8 évesen mikor nagyapám agyvérzéssel kórházba került és alig tudott beszélni mikor meglátogattam, még el is hunyt pár hónapra rá

A szüleim válása

2016. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!