Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi volt a legnagyobb gyerekkor...

Mi volt a legnagyobb gyerekkori baleseted? Mennyi idős voltál?

Figyelt kérdés

Én kb 12 éves voltam,amikor leugrottam az útszéli töltésről,teljesen kimerevített lábbal(ne kérdezzétek hogy csináltam,én sem tudom :D)

Mehettünk is a kórházba részleges izomszakadással,zúzodásokkal.A lábamban egy helyen még folyadék felgyülemlés is lett.Az a vicc,hogy kb 70 cm magasról ugrottam le...


Mégse tudtam lábraállni kb 4 hétig,és utána is sokszor fájt a lábam.Persze voltak többször is kisebb-nagyobb sérülések pl amikor a picike 40 centis kutyám elrántott,aztán tűvel kellett a lábamból kikapirgálni a kavicsokat...



2015. nov. 14. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt kettő lovasbaleset mind a kettő 12 evesen.. :(
2015. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én első osztályban, rögtön a 3. napon fogócskázás közben megbotlottam egy bokor kilógó ágában, és lefejeltem a kerítés beton alapjának a szélét ( 90°-ban állt). Igazából annyira nem fájt, de eléggé vérzett. Orvoshoz nem mentünk, de a heg még most, 17 éves koromban is megvan.
2015. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8 évesen kb 2 méterről fejre estem egy betonlépcsőre. Külső sérülés nem volt, de nagyon fájt, agyrázkódás, elmezavar 1 napig, magas láz, este kidőlés. szüleim nem voltak otthon ugyh orvos nem látott.


14 vagy 15 éves voltam mikor elütött egy autó biciklizés közben. deréktől lefelé zúzódások, fájt, de hamar elmúlt, nem volt vészes.

2015. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyolc évesen két helyen is eltörtem a karomat, majd utána gipszben voltam nyári szünet elejétől körülbelül karácsonyig. =/
2021. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

10.-ben bokaszalag szakadásom lett. Egy nagyon szerencsétlen ugrástól volt nagyot akartam ugrani kosarazás közben a betonon elcsúszott a cipőm orra, a lábam ugrás közben alámfordult én meg közben ugrottam el. Földreestem felakartam állni, alig éreztem a lábam. Kórházhoz kellett vele menni megröntgenezték és bokaszalagkötőt hordtam 6 hétig, de utána szépen rendbejött, ma már nincs nyoma.

Szerencse a szerencsétlenségben az, hogy az kórházban orvos akihez mentünk mondta, hogy választhatok vagy a gipszbe rakjak a lábam vagy a bokakötőt kell viselnem. Így a gipszet is megúsztam, mert ugye az csak törésnél közelező.

2022. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!