Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám elfelejteni?

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsetek!

A minap hallottam a rádióban egy újabb keletű EDDA számot. Szép lírai zene, de a szöveg istentelenül rossz, ritmustalan, béna rímekkel. Mégis gyakran azon kapom magam, hogy a fejemben hallom. Félek, hogy megroggyan tőle az elmém.

Szeretném elfelejteni, de hogyan?


2010. márc. 31. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvass vagy hallgass más fajta zenét.Én is voltam már így előbb-utóbb el fog múlni.



Am jót nevettem a kérdéseden.Félek, hogy megroggyan tőle az elmém. Ez nagyon jó!=D

2010. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már mindegy, az állapot visszafordíthatatlan! Még sok ilyent hallgass, úgy könnyebb elviselni... :D :D :D
2010. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor olyan zenét kezdek el hallgatni, amit utálok. (tudom, viccesen hangzik)

De általában amit az ember utál, az egy idő után bemászik a fejébe, ha akarja, ha nem.

Jó példa erre, hogy egyszer csak azon kaptam magam h Gagától dúdolom a Pokerfacet :D

2010. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, sikerrel alkalmaztam az ajánlott technikákat. Most már csak a bikicsunájt kellene valahogy kiverni a fejemből.
2010. máj. 4. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj tovább utadon, végül lehet, Mozarthoz érsz. Talán sokat köszönhetsz majd az Eddának. Kitartás! Kac, kac.
2010. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddával egyébként semmi bajom, a 7. albumig. A 8. már izzadságszagú volt, a Slamós album kicsit javított a képen, de aztán a motoros imídzs kiherélte.

Klasszikusok dögivel betárazva a vinyóra, de előástam, és újabban veszem a régi bekeliteket is.

2010. máj. 5. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!